Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit adjak a hörimnek egy...

Mennyit adjak a hörimnek egy nap enni (tápra gondoltam)?

Figyelt kérdés
Már kutakodtam a neten, és nem találtam semmit, úgy h kérlek segítsetek...Na tehát Az úgy jó ha mindig van előtte táp vagy mit tudom én egy héten x-szer kell neki adni vagy midennap egy keveset?
2012. júl. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Tápon belül mit értesz? Gondolom magokat szotyit stb?! Én naponta beszórtam egy picit neki és mellé szoktam adni almát,répát,salátát stb. Ugyanis neki is innia kell valamit.

De úgy tudom vizet nagyon nem szabad mert fel puffad tőle és elpusztul..

2012. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindennap legyen előtte táp is meg víz is. Nem kell túl sok, de azért legyen mindig bent valamennyi. Ezt ki kell tapasztalni. A hörik szeretik elrejteni a kaját, beásni valamelyik sarokba, meg a pofazacskójukban is tartanak belőle, úgyhogy néha úgy látszik, hogy megette a kaját, de közben csak elrejtette. :) úgyhogy nem kell nagy adag.
2012. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!