Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a fenét csinálhatnék, ha...

Mi a fenét csinálhatnék, ha nincsen pénzem állatorvosra, de a tengerimalackám beteg?

Figyelt kérdés
:(( Nagyon furdal a lelkiismeret.. és úgy sajnálom szegényt. Valamiért nem akar enni, de nem tudom miért.. :((
2012. júl. 25. 11:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ráadásul Budapesttől messze is lakom, a környéken meg rágcsálókkal foglalkozó állatorvos nincs is :((

Már itthon mindent megpróbáltam, amit csak lehet, de minden kajától elfordul, inkább elvonul a sarokba..

2012. júl. 25. 11:23
 2/12 anonim ***** válasza:
eladni gyorsan valamit....
2012. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajna semmim nincs, amit el tudnék adni.. főleg olyat, amiért azonnal ugranának..
2012. júl. 25. 11:28
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt már végig gondoltam.
2012. júl. 25. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Szertinem zért hívd fel az állatorvost és kérdezz rá. A mi dokink pl. egy sima áttapizásért nem is kér pénzt, lehet nálatok is normális lesz.
2012. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké,és ha a mi állatorvosunk nem ért a rágcsálókhoz csak a kutyákhoz, macskákhoz akkor? :S
2012. júl. 25. 11:37
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor hiába tapizza meg :((( vagy nem? :(
2012. júl. 25. 11:37
 8/12 A kérdező kommentje:
mindegy, egy próbát megér, felhívom, hátha tud vmi okosat mondani...
2012. júl. 25. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni valamelyik budapesti rágcsálós doktort, és kérdezd meg, mit tudnál csinálni otthon érte! Ha tudnak, segítenek neked, ingyen, telefonon keresztül is. Csak ha nagyobb gond van, vagy nem tudják, mi lehet a baja, akkor kell mindenképpen elvinni kivizsgáltatni.
2012. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát igen... még az a legjobb, ha felhívod, és őszintén elmondod, h. semmi pénzed, de furdal a lelkiismeret...

Én pl. szó nélkül segítenék... sőt így is, ha lenne pénzem.. :-/

2012. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!