Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A horcsogom odalan van egy...

Pancakeria kérdése:

A horcsogom odalan van egy kis csomo de olyan mint egy normal hori (es alalat ugy ertem hogy egeszeges)?

Figyelt kérdés
nem tdom orvoshoy vinni mert amerikaba vagyok es nem tom a nyelvet a horit egz oraja vetuk

2012. júl. 28. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem tod a nyelvet akk hogy vettél hörcsögöt

? :oo

amúgy milyen csomó 0.o..?

2012. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gy a nyelvet egy picit tdom amgy oyan csomo mint egy daganat de nem ay ja a boldba himekel tartotak együt es a es csak ra kelet mtatni s odatam a penyt es vittem
2012. júl. 28. 17:13
 3/8 A kérdező kommentje:
penzt(dollar)
2012. júl. 28. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Doki nélkül nem sokat tehetsz érte.


Az állatorvosok hozzá vannak szokva, hogy a páciens nem beszél... :)

Persze nem sokra mész egy általános dokival. Olyat kell találnod, aki ért a rágcsálókhoz is.

2012. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de meg 6 napig vissza lehet vinni.Viszza vigyem?:(((((
2012. júl. 29. 01:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Mehalt vissza vittük es oatak kigyo kajanak :((((((((((((((((((((((((((DE kaptam egy Caramel nevü horit ma:))
2012. aug. 3. 02:44
 7/8 anonim válasza:
az a kis csomó nem a pofazacskója?Ugyanis az én hörcsögömnek is van olyanja.Ez teljesen normális benne tárolja a kajáját amit majd meg fog enni.
2012. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a pofa yacsija nem a laban van te esz kombany
2012. aug. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!