Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » étvágytalan a hörcsögöm. Miért?

étvágytalan a hörcsögöm. Miért?

Figyelt kérdés
nem eszik a hörcsögöm.. hogy segíthetnék rajta? már annyira nincs víz a testében, hogy érzem a csontjait. hasmenése is van. mit csináljak? nem nagyon mozog, állandóan csukva van a szeme és nagyon dobog a szíve. mozgatja az egész testét, ahogy ver.
2012. júl. 29. 16:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

mire vagytok még "kíváncsiak"?

orvos nincs vasárnap.. az ügyeletes dokit felhívtam azt mondta nem foglalkozik ilyenekkel.. ezért kérem a segítségeteket..

2012. júl. 29. 16:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt még kérdezd meg többféle módon,akkor se fogsz előrébb jutni.A másik kérdésednél már minden le lett írva.
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
legyél boldog nem kérdezem meg többféle módon.. ebből is látszik h mivel nincs más segítségem ezért itt próbálok információhoz jutni mert érdekel a sorsa szegény kis állatnak...
2012. júl. 29. 16:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagy a baj. Az én hörcsögöm is így járt 2-3 éve. Nem evett, nem ivott akárhogy próbáltam. Amikor már csak kúszott, akkor jöttem rá, milyen nagy a baj. Nagyon gyorsan lezajlott minden. Vasárnap volt, már a sokadik dokit hívtam, mire egyet el tudtam érni. Azt mondta, vérmérgezés. Elvittem hozzá, kapott injekciót, de mire hazaértem, elpusztult. :(

Fogalmam sincs máig se, hogy kaphatott vérmérgezést, mert egyedül volt, semmi új féle vagy rohadt kaját nem kapott.

Valahogy fecskendőből, vagy valahogyan próbálj a szájába csepegtetni vizet, mert meleg is van és megy a hasa. Kiszáradt, így tuti nem bírja ki holnapig. Tudom, hogy vasárnap délután van, de az maga lenne a csoda, ha holnap még élne gyors orvosi segítség nélkül.

Vérmérgezéssel, kiszáradva nem sok esélyt látok a túlélésre.

2012. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ő is egyedül van mindig ugyan azokat az ételeket kapja.. nemtudom mi okozta.. egyik napról a másikra történt..
2012. júl. 29. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem foglalkozik vele az ügyeletes? Ez a dolga...

Anno én is szívtam a fogamat, mert az ügyeletes állatKLINIKA nem volt hajlandó felvenni a telefont. Egy magánállatorvost értem el, aki csak az én haldokló hörcsögöm miatt ment be a munkahelyére vasárnap délután.

2012. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a lényeg az volt : úgyis meghal.. ezzel indokolta...
2012. júl. 29. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez gyorsan jön és gyorsan végez vele. Tartsd melegen és vizet mindenképp tunkolj bele!

Forró vizet tölts flakonba, borítsd be alufóliával, takard le ruhával és tedd be a hörcsögmellé. Nagyon figyelj, mert ha kihűl, akkor hűti a hörcsögöd.

2012. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sem az állatokért csinálja. Ha "úgyis meghal", akkor legalább altatná el, minthogy szenvedjen.

Próbálgasd a helyi állatorvosokat, ha valamelyiknek magánszáma van megadva, eléred. Akkor nem tudtam ennyi mindent az elsősegélynyújtásról állatoknak, ezért mondom, hogy melegítsd, itasd és hívogasd a dokikat.

2012. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érsz el egy orvost, akkor sajnos holnapra már halott lesz :( Egyébként mennyi idős? Lehet, hogy csak öreg, nem feltétlenül vérmérgezés.
2012. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!