Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm olyan hangot ad...

A hörcsögöm olyan hangot ad ki mintha tüsszentene. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Apró tüsszentésnek hangzik. Megfázhatott?

2012. júl. 12. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mióta van meg? Az enyém kezdettől tüsszögött, azt mondták, ne tegyek be forgácsot neki, mert arra szoktak allergiásak lenni sokszor. Bejött.
2012. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem kb. 2 hónapja van meg és mindig ez a fajta forgácsa van neki betéve, csak ma kezdte el a tüsszögést eddig nem volt baja. És nem ma kapott friss forgácsot. De azért köszi a segítséget.
2012. júl. 12. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Akkor esetleg ha huzatba tetted, akkor megfázhatott.

Ha valami új dolgot kapott, attól is lehet allergiás tüsszögés, törd a fejed, meg kérdezd meg boltban is, mitől lehet.

2012. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami belemehetett az orrába, akár a szénából valami törmelék, vagy virágpor, akár (fűrész)poros a forgács.

De ha volt ma kinn, akkor a szobában is összeszedhetett valamit!

Az, hogy az almot nem ma cserélted, nem jelent semmit, lehet, hogy összesen egy apró porszem volt az egészben és épp most szippantotta be!

2012. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor remélem nem lesz semmi baja.
2012. júl. 12. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyakran szoktak tüsszögni, szerintem nincsen baja, csak néha a forgácstól lehet ez.
2012. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ZMHase válasza:
Semmi!Egyszerüen tüszent!De lehet hogy meghült,a biztonság kedvéért vidd el orvoshoz!
2012. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ZMHase válasza:
Bocsi orvoshoz vidd!
2012. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nórika99 ***** válasza:
Nem nem kell ,orvoshoz vinni esetleg rágcsáló itatóba tegyél kamilla teját,ha esetleg megfázott az segít,de nem hiszem,hogy a nagy melegbe megfázott volna!!!Amikor azt a hangot adja ki két lábra áll és figyel?
2012. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az enyem is szokott neha de elvittem orvoshoz es semmi baja...szerintem ok is idonkent tusszentenek pont mint mi:)
2012. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!