Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jelentősen helyesebbek a mini...

Jelentősen helyesebbek a mini kosorrú nyulak, a törpe kosorrú nyulaknál?

Figyelt kérdés
Értem ezt kinézetre, jellemre. Kinéztem egy Törpe kosorrú nyuszit, de nem tudom van-e valóban jelentős különbség ami miatt minit kéne választanom (méretettel persze én is tisztában vagyok). Bár még nem láttam képet ahol egymás mellett állnak kifejletten, csak kg-ra van róla tudomáson.

2012. júl. 31. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem minim van.:) Szerintem jellemre nincs különbség.Csak méretben.
2012. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy tudom 200-300 gramm a különbség, neked pontosan mekkora? 1,3 körül?
2012. júl. 31. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Jónevű tenyésztőtől vegyél, származási lappal, oltva.

Nem az számít milyen reklámmal árulják a nyulat, hanem hogy mi van a csomagban.


Elsősorban ne legyen beltenyésztett, legyen egészséges, ne legyen állófülűvel kevert, (foghibát okozhat egy állófülű nagypapi).

Nézd meg mindkét szülőt, aztán vedd meg a kölyköt.

De főleg a tenyésztőt. :)

2012. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ízlés kérdése is. Nekem egy mini kosorrú lány nyuszim van egy ivartalanított törpe fiúval. Nekem a fiú szebbnek tűnik, arányosabb alkat és nem sokkal nagyobb a mininél. De mindkettő nagyon helyes, kedves. Szerintem a viselkedést nem befolyásolja, hogy mini, vagy törpe. Az egyedfüggő a kosorrúakon belül.
2012. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már itthon van pár napja a nyuszika, nagyon eleven gyönyörű kis csöppség. :) Ez csak természetes, hogy tenyésztőtől vettem. Répahegyező kosorrú törpenyúl tenyészetből vettem a nyuszit, nagyon szép, nagyon egészséges, én csak ajánlani tudom őt, ha valaki elszánja magát egy törpenyuszikára. Nekem is arányosabbnak tűnik a sima törpe, és tényleg nem sokkal nagyobb a mininél :) pár grammnyi különbség az egész.

2012. aug. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!