Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nemű nyulakat lehet...

Milyen nemű nyulakat lehet együtt tartatni?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves törpe kosorrúm,szeretnék még egy nyuszót de nem tudom mellé lehet-e még vagy már nem ??

2012. júl. 24. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Két fiú lehet, hogy verekedni fog, két lány elvan egymással, egy fiú és egy lány viszont megállás nélkül szaporodni fog.

Szerintem össze lehet szoktatni még egy nyuszival, de nem éri meg fiú-lány párost együtt tartani.

2012. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet egy másneműt is, nyugodtan, de a fiú legyen ivartalanított!!
2012. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kKöszönöm a válaszokat.Ivartalanítani nem szertném ,esetleg két fiút úgy lehet tartani hogy külön ketrecben ??
2012. júl. 24. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőstény!!
2012. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NEHOGY HOZZ HOZZÁ MÉG EGYET!!

NEM SZABAD!!!ÚGY ÖSSZEVEREKEDNÉNEK,HOGY AZ EGYIK MEGÖLI A MÁSIKAT!!NE!!GYEREKKOROM ÓTA ISMEREM A NYULAK VILÁGÁT,NYULÁSZKODOM ÉN IS!!!

27/L

2012. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:külön ketrecben lehet őket tartani,de nem szabad egymás mellé raknod és együtt kiengedned se!A LÉNYEG HOGY EGYÜTT NE LEGYENEK!!
2012. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van!

Csak ivartalanitva tudsz dupla nyuszizni, és csak ivartalanitott fiú mellé ivartalanitott lányt.

Nekem úgy lett nyuszim, hogy Ugri attól is kiborult, hogy a szomszéd szobában volt egy másik baknyuszi is.

(Ugrit lánynak vették, aztán lett fiú. :) )

Ivartalanitott lány törpenyuszi van a rágcsamentőknél.

Ők nagyon értenek hozzá, kérdezd meg őket.

2012. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komenteket akk inkább nőstényt veszek külön ketrecben és kisnyuszókat úgy is akarok :) (MAJD) amúgy is van 2 db 120-as ketrecem úgy hogy meglesznek :)
2012. júl. 24. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem más a tapasztalatom. Van két ivaros baknyuszim és nagyon jó barátok. :) De ezek szerint ez nem gyakori dolog. Egyszer tehetsz egy próbát, hátha megszokják egymást, de ha verekednek, akkor tényleg szedd külön őket.
2012. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én inkán egy lányt fogok venni :)
2012. júl. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!