Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöm terhes vagy beteg?

Aranyhörcsögöm terhes vagy beteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy aranyhörcsögöm ami fekete színű .az elado szerint ez aranyhörcsög.nemis ez a lényeg hanem az hogy amikor megvettem hazahoztam beraktam a helyére akkro azt vettem észre hogy a hátso része a hörcsögnek megvan dagadva és ma már megint nagyobb lett!Arra lennék kíváncsi hogy ez terhesség vagy betegség?mert ha terhes lenne akkor máshol is meglátszana nem nemcsak a hörcsög testének a hátso részén?

2012. júl. 31. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsög nem a színére utal, hanem a fajtájára. Minden színből van.

Pontosan hol van ez a "daganat" pontosan? Mekkora?

Én arra gyanakszom (mivel nem derül ki a leírásból), hogy fiú hörcsögöd van. A fiú hörcsögnek hatalmasak a golyói, szinte maga után húzza. Hirtelen nem találtam képet, ami ezt jól ábrázolja.

2012. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a 2 hátso lába között ilyen here forjmája van de nemtudom hogy aze mert rohadtnagy és a szőre is nagy rajt! szélesebb hátul a hörcsög mint egész teste máshol.
2012. júl. 31. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Saját hörcsögöm régi, nagyon rossz minőségű képén mutatnám.

[link]

Láthatod, hogy ami a hátsó lába mögött van, az a heréje. A hörcsög méretéhez képest elég nagy, de náluk ez így alakult... :)


Ha nem ilyen, akkor doki.

2012. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor fiú hörid van. :)
2012. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát az enyémnek is valami ilyesmi csak nincs neki rajt anyi szőr!de majd holnap rakok fel róla képet hogy milyen abbol majd te megállapitod hogy az here vagy daganat!mert én nemtudom mert edig csak törpehörim volt!
2012. júl. 31. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez most egy olyan kép, amin a szőre ott dúsnak látszik. Egyébként nem sok szőr van a heréken.
2012. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam azthittem beteg szegény!köszi a segítséget
2012. aug. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!