Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Dzsungária törpehörcsög...

A Dzsungária törpehörcsög büdösebb mint a roborovszki törpehörcsög?

Figyelt kérdés

Azért gondolom így mert van egy Dzsungáriai fiú törpehörim és elég büdös....Hetente kell takarítani pedig csutkaalmot használok (ami elvileg elfedi a szagot....) És elég nagy helye van szaladgálni szóval ezzel se lehet a baj, hogy túl kicsi a helye.

A roborovszki törpehöri sivatagi állat ezért gondolom, hogy kevesebbet pisil. NEM lecserélni akarom.Csak nagyon régóta szeretnék egy roborovszkit, de akkor nem ha őt is ilyen gyakran kell takarítani.mert 8000 ft a csutkaalom..És kb. 3-4 használat után el is fogy... :/

Egyébként állatorvos is látta a hörim szóval nem betegség miatt szagos a pisije.

és allergiás a forgácsra úgy hogy azt se tudok használni (igaz az olcsóbb de azt meg 2-3 naponta kéne cserélnem)

nektek höritartók mi a véleményetek? Lehetőleg olyan írjon akinek már volt mind a 2 fajta



2012. aug. 1. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
8000 Ft-nyi csutkaalom lehetetlen, hogy elfogyjon 3-4 alkalom alatt!
2012. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésre válaszoltál.

És de így van..Miért hazudnék? Jó nagy az akváriuma így muszáj sokat beletennem. Eleinte 650 volt..Most pár hét alatt felment 800-ra..És mivel máshol nem kapok így muszáj megvenne mezt a drágát.

nem tudom kitakarítani csak a pisis részét mert néha váltogatja a sarkokat.És az ürülékét se tudom kivenni külön mivel össze vissza kakál..

2012. aug. 1. 13:44
 3/3 A kérdező kommentje:
jajjj!! Most olvastam el mit írtam...Egy nullával véletlenül többet nyomhattam le. 800 nem 8000!!!! bocsi!! :)
2012. aug. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!