Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállat illene hozzám?

Milyen kisállat illene hozzám?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok, most megyek középiskolába. Leginkább egy bújós állatra vágyom. Voltak már régebben teknőseim és tengerimalacaim. Jelenleg egy kutyusom van és halaim. Milyen kisállat illene hozzám? Milyet ajánlotok?

Előre is köszönöm!



2012. aug. 2. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most jön a favourite mondat, hogy "ezt csakis te magad tudhatod".

Ha már volt tengid, akkor próbálj ki más állatot is :)

Vadászgörény? :) Az nagyon játékos! :)

Viszont ha igazán bújósra vágysz, akkor tényleg a tengi! ;D

2012. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én az aranyhörcsögön és a patkányon gondolkoztam... Velük mi a helyzet?
2012. aug. 2. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:
A patkány tényleg bújós, ragaszkodó állat :) Elképesztő, mi mindent kitalálnak. Aranyhörcsögöm még nem volt, csak törpém, de az nem volt valami emberszerető.
2012. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A hörcsög nem valami szerető állat, csak kaja-szerető. :) Inkább a patkányt javaslom!
2012. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Patkányt, és megbízható tenyésztőtől!

Ott nem beltenyésztett, helyből bújós állatok válogatnak a gazdi jelöltek között. :)

Két egynemű kell, de tenyésztőnél ezt is mondják. :)

2012. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hörit ne......xD

Eszik egymást. :S nekem volt 21 és egyszerűen vadásztak egymásra..., a kicsiket meg is hamizták:(

2012. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mellesleg a vadászgörénnyel rengeteg baj van.
2012. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 10:03

Ha együtt tartottad őket akkor jóhogy..


A patkány jó.

2012. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem 2 fiú tengerimalackám van. Igazán aranyosak.

És van egy törpehörim is. De az olyan, hogy csak etetni meg takarítani kell. Ha játszanék vele, visítozik... Állatkereskedésből van, felnőtten került hozzánk, azóta ilyen. De ez hosszú.

Arra akartam kilyukadni, hogy 13 éves(fiú) létemre annyira beleszerettem a malackákba, hogy nekem mindig lesznek. Imádnivaló kis dögök :D:)

2012. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Törpenyúl, bár náluk lutri melyik lesz bújós, sok inkább magának való.Hörcsög nem egy bújós állat, inkább kis idegbajos.Patkányt nem tudom milyen mert még nem volt.Malacaim vannak ők is bújósak, de belőlük kettőt kell tartani minimum, mert sokkal jobban érzk magukat társaságban.
2012. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!