Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállat illene hozzám?

Milyen kisállat illene hozzám?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok, most megyek középiskolába. Leginkább egy bújós állatra vágyom. Voltak már régebben teknőseim és tengerimalacaim. Jelenleg egy kutyusom van és halaim. Milyen kisállat illene hozzám? Milyet ajánlotok?

Előre is köszönöm!



2012. aug. 2. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Patkányból is legalább kettő kéne,úgy jobban érzik magukat.:)
2012. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem van két tengerimalacom, ők tényleg nagyon aranyosak, de ha már volt neked és mást szeretnél, akkor szerintem törpenyuszi vagy csincsilla. Törpehörim is van, meg teknősöm, de ezek inkább csak nézegetni való állatok. A legjobb ha tenyésztőtől szerzed be, a csincsillát mindenképp onnan, de van pár olyan állatkereskedés, amik nagyon megbízhatóak, a malackáim nagyon barátságosak és egészségesek. A nyuszit veheted ott is.
2012. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én a patkányok mellett döntöttem. :D
2012. aug. 4. 08:07
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem van patkányom, párban nehezebb barátkozni velük, iszonyatosan társas lények, ha nincs neki társa, de sokat foglalkozol vele, akkor te leszel az... lehet őket jutalomfalatkákkal és rengeteg türelemmel idomítani, az első patkányom, 5 éves korában már utcán is volt hogy a vállamon csücsült és esze ágában nem volt megszökni, és legalább az embereket is megbotránkoztattam mindenfelé:P
2012. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 moncsi_csi válasza:
szia! remélem nem választottál az aranyhörcsög mellet, mer az apukámnak megharapta az ujját, 3 hétig gipszbe volt,aztán műtét. a foga úgy bele fúródott, hogy a csontig hatolt most is csak kupola alakban,görbén tud kiegyenesedni az ujja. NEM SZERETNÉM?HA VELED IS MEGTÖRTÉNNE!
2012. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!