Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A horcsogom ket kulon feszekbe...

A horcsogom ket kulon feszekben tartja a kojkeit. Ez normalis? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Dzsungariai torpehorcsogom van 1 hete szulettek kicsinyei (az apahori nincs veluk nehogy megegye oket) est az 5 kozul 2 aterrarium 1ik 3 a masik vegeben van (nem hiszem hogy elmasztak meg eleg kicsik) ez normalis ???????

2012. aug. 4. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
5%

Pár naposan már elmásznak, de az anyjuk általában visszaviszi őket. Az is lehet, hogy éppen az anyja most költözteti át őket egyik helyről a másikra (szokott ilyet csinálni). Ne nyúlj hozzájuk (ha élnek)!

[link]

2012. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elosszor en is ezt hittem de ez mar 3-4 napja igy van nem nyultam hozzajuk meg elnek de aggodom
2012. aug. 5. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj feleslegesen! Az anyahöri tudja, hogy mit csinál, ne bolygasd őket. Amúgy nálam a két felnőtt mindig együtt nevelte a kicsiket, ráadásul attól, hogy leválasztottad a hímet, még a nőstény ugyanúgy megeheti a kicsiket. Általában 2 hetesen már mászkálnak szanaszét, de nem hiszem, hogy náluk is ez a helyzet. Lehet, hogy az anyahöri nemek szerint különválogatta, vagy esetleg az életre valóbbakat rakta egy kupacba. Nem tudom, de az biztos, hogy nem lesz semmi bajuk, ha nem zaklatod őket. Adj a nősténynek sok fehérjét és akkor biztos, hogy nem fogja megenni őket (lisztkukac, hangyatojás...).
2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!