Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vitorlásvirág mérgező a...

A vitorlásvirág mérgező a tengerimalac számára?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Igen.

Remélem nem evett belőle sokat...

2012. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 levelet rágtak meg :S (én bolond nem figyeltem) Két tengerimalacom van. Nem tudom, mindketten ettek-e belőle.
2012. aug. 4. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt egy lista, igaz ezt nyulas oldalon találtam, de szerintem hasonlóan mérgező a malacoknak is, ami a listán rajta van. Pirossal a nagyon mérgező, zölddel az enyhén mérgező.

Ha a "vitorlásvirág" ugyanaz, mint az "illatos vitorlavirág" (van egy kis kép a listában, az i betűnél keresd, mint illatos), akkor enyhén mérgező.

[link]

2012. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 4. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

"Tudni kell róla, hogy a nedve bőr- és nyálkahártyát irritáló anyagot tartalmaz, emiatt azonban igazán kár lenne lemondanunk a tartásáról."

[link]


Gondolom nem sokat ettek belőle, mert elkezdte irritálni a nyálkahártyájukat. Nem hiszem, hogy bajuk lesz tőle, de valószínű, hogy többet nem kóstolnak bele!

2012. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam egy kicsit :)
2012. aug. 4. 23:16
 7/7 anonim válasza:
had egyék, ha éhesek.
2012. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!