Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Halywood tengerimalac táp...

Halywood tengerimalac táp miért nem jó?

Figyelt kérdés
Sok malacos aki minőségi táppal etet, azt mondja nem jó fajta, de miért is?

2012. aug. 7. 13:51
1 2
 11/14 anonim válasza:

aha, és mégis hol veszed ennyi pénzért? amúgy énis adtam már nekik olyat, de rohadt drága.

nekem 2hím malacom van és 3kg táp elég nekik 2hónapra kb.

napi 1-1 evőkanállal adok nekik szóval annyit amennyit kell!!!!

na most ha abból venném az 1000Ft helyett lenne 3-4 ezer és akkor már nem mind1!

de amugy ez ugyan olyan mint az embereknél, persze elvileg minnél drágább,annál jobb. mármint a teljeskiörlésű sz*rok meg update kaja nem épp átlag áron van. erre csak annyit aki megteheti tegye, aki nem nem, és csak tanácsoltam, hogy szerintem az is ugyan olyan jó!!!

a Halywood tápot még nem próbáltam, csak a vitakraftot, az is jó! és a panzi márkájúak is!

2012. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Acanashop.hu-n veszem ennyiért és még kiis hozták ingyen.
2012. aug. 10. 11:42
 13/14 anonim válasza:
köszi
2012. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem jó a Halywood táp. Én nem nézem az ilyen összetételes dolgokat. Veszek még mellé a Rossmannban Winston tengerimalactápot. Nagyon szereti! Keverem a kettőt. Próbálkoztam mással is (Versele-Laga,Vitakraft) de úgy vettem észre, hogy ezt a párosítást szereti a legjobban. Hiszen mindig elfogy! Szerintem ez fontos szempont. Ha mindent megeszik belőle akkor jó lehet. A többinél ki kellett dobnom a kiválogatott darabokat...
2013. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!