Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet szórakoztatni...

Hogyan lehet szórakoztatni egy tengerimalacot, aki egyedül van?

Figyelt kérdés
Hogyan játsszak vele, hogyan tudnám lefoglalni hogy ne unatkozzon.

2012. aug. 5. 19:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
építs neki kartonból valamit:) én csináltam már millió1házat sőt még fából is:D és nagyon bejött (a hörcsögömnek) neki.
2012. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mozi,hangverseny,simogatás és vegyél neki egy másik cocót,hogy mókázhassanak.
2012. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvass neki verseket!
2012. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás Neked: függőágyak a ketrecbe, karton csövek, alagút rendszer (minden Diego üzletből lehet kérni hosszú papírcsöveket, ingyen adnak, van nekik elég sok felesleges) valamint simogasd sokat, beszélj hozzá, legyen a ketrecen kívül naponta legalább 2 órát. minél többet mozog, és minél többet vagytok együtt, annál jobb.

A legjobb megoldás a malacnak: mindenképpen egy másik malac! ő napi 24 órát vele lenne, és imádnák egymást. gondolom azért nincs társa, mert nem engedik, nem szeretnél, nincs rá pénz stb. de hidd el, egy párban tartott malachoz képest az egyedüli malac csak árnyéka önmagának! saját tapasztalat!!

2012. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem régebben volt egyedül egy tengerimalacom, és én úgy szórakoztattam, hogy anyu és én fogócskáztunk vele. Így: rátettük anyuék hatalmas nagy franciaágyukra, és letettük a tengerimalacot,és egy helyben maradt, mert még ismeretlen volt neki a hely, és én fogtam magam, hátulról megkerültem (ez nagyon óvatos legyen, mert a malacka megijedhet,és finoman hozzáértem, és megdögönyöztem, majd elmásztam előle. DE jött anyum, és őt meg megkergette :D

És úgy fogta meg az anyut, hogy felemelte a fejét, ezzel tudatta, hogy ő már nem fogó. És hozzám menekült, hogy még véletlenül se ő legyen a fogó! :D :D

2012. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mármint felugrott, és az orra anyut lefejelte!!
2012. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon okos kis tengerimalacka ezek szerint. :D
2012. aug. 6. 09:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Simogasd, beszélj hozzá sokat!

Mesélj neki például az Uborkakirályról, aki olyan gazdag volt, hogy még a sárgarépaföldje is petrezselyemzölddel volt körbekerítve!


De a lényeg, hogy nagyon meleg van, tegyél be neki valami hideg csempét, járólapot (vagy vedd ki a járólapra) és gyakran cseréld a vizét!

Ne akard, hogy ilyen időben sokat mozogjon!

2012. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon mozog, hagyom akkor pihenni. :)
2012. aug. 6. 13:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azért fekszik most mert melege van, akkor ugye nem unatkozik?
2012. aug. 6. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!