Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Téged is zavar este a tengerim...

Téged is zavar este a tengerimalacod, vagy a hörcsögöd (ha van)?

Figyelt kérdés

Én így szoktam elhalgattatni:

Este mielőtt lefekszem adok a két tengerimalaacomnak egy-egy szelet paprikát olyankor nem szoktak kotorni, vagy csak keveset. Ha pedig akkor is hangosak lennének szokott lenni még egy-egy szelet paprika a szobámban este, hogy azt oda adjam nekik.

Ez jó módszer? Miért szoktak elhalgatni ilyenkor? Te mit szoktál csinálni a te kisállataiddal?


2009. júl. 20. 10:50
 1/9 anonim válasza:
Nekem volt hörcsögöm, de már nincs. Ilyenkor mindig kiraktam a fürdőszobába, hogy ne halljam őket. :) De néha még akkor is hallottam.
2009. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeimnek egy iőben az volt a mániájuk, hogy amikor lekapcsoltam a villanyt lefekvéskor, akkor másztak elő és kezdtek el kerekezni. Én megszoktam, simán elalszom mellette, szal hiába szívatnak :D
2009. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért hallgatnak el, mert valószínű eszik a paprikát.... Miért kellene elhallgattatni őket? A rágcsálók általában éjszakai állatok, olyankor élénkülnek fel, játszanak, motoszkálnak. Aki ilyen állatot vesz, annak ezzel tisztában kell lennie és ezzel a tulajdonsággal együtt kell elfogadni őket. Vagy nem kell venni.
2009. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tengerimalacon nagyon jófej sose zajong,a nyulam az aki kaparni szokott esténként.......
2009. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hörim van, és az elején zavart,hogy kapartak egyfolytában. De mostmár nem zavar,sőt,hiányzik,ha nem motoszkálnak este.

És igaza van az előttem szólónak,így kell őket elfogadni. Ha nem tetszik,nem kell venni.

2009. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élőszőr engem is zavart amikor a malackák zajongtak éjjel, de 1hónap múlva már megszoktam őket, most már egyenesen hiányzik ha csönd van!!!
2009. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez én degum minden este mikor lefekszem és elsötétül a ház elkezd mokuskerekezni de én ilyenkor eldöntöm a kereket és igy unatkozik és kénytelen elaludni=)
2009. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy este adsz nekik tápot, így azt éjjel tudják eszegetni. Én is így etetek: reggel zödség, este táp, egész nap pedig előttük van a széna.
2009. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem szokott zavarni, sőt jó hallgazni, mert tiszta cukik jó érzés hallani hogy zajong. Ééééééééédi...:)
2009. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!