Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a hörcsögöm?

Beteg a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete furán viselkedik a hörcsögöm. Most is megcsinálja a kis vackát faforgácsból mint eddig, de gyakran nem ott alszik hanem az ellenkező sarokban ahonnan elkotorta a forgácsot. Eddig nem csinált ilyet. Vagy csak egyszerűen melege van és azért költözött ki? Árnyékos helyen van és minden nap kap friss vizet.

Azt is észrevettem hogy egy foltban a hátsó bal lába fölött kihullott vagy kivakarta a szőrét és van hogy odadörzsöli azt az oldalát a ketrec aljának mintha viszketne neki. Az étvágyával nincs baj és ugyanolyan virgonc mint előtte.

2 hete költöztünk a földszintről a 8-adikra, lehet hogy az új környezet zavarja?


Valami különleges vitamint/tápot érdemes lenne venni neki? Idén lesz 2 éves.



2012. aug. 7. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
az én hörim is az egyik sarokból a másikba pakolt mindent és az üres sarok üvegére van felkenődve... :D a szőrhullatásról meg kérdezd meg az eladót az állatboltban ahhonnan szoktál vásárolni, mert lehet hogy atka(nem tudom hogy kell írni) az majd tanácsol valami vitamincseppet... és tuti hogy az új környezet zavarja, mert amikor nyaralni voltunk, kölcsönadtuk a szomszédnak h vigyázzon rá és amikor hazajöttünk totál fura volt. panzi táp
2012. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak melege volt, most már jobban van :) Köszi a választ!
2012. aug. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!