Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom orrából néha...

A patkányom orrából néha pirosas váladék jön ki. de tényleg nagyon ritkán főleg mikor tüsszent egyet. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

#patkány #pirosas váladék
2012. aug. 8. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Allergiás valamire, próbálkozz másfajta forgáccsal, a fenyő például nem túl jó nekik, de másra is lehet allergiás, pl. ha ki van engedve sokat akkor a szobában valami növény, mosószer amivel a cuccait mosod.
2012. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Platypus ***** válasza:
Vörös könny a neve, légúti irritációt jelez. A szeme mögött termeli a vörös izét egy mirigy, onnan folyik le az orrába. Ezt tényleg okozhatja a fenyőforgács, ha ez a helyzet, szerencsés a jószág, mert csak le kell cserélni csutka vagy pelletalomra. Sajnos jóval komolyabb probléma is lehet, olvass utána a mikoplazmának.
2012. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én papírt rakok alá...
2012. aug. 8. 17:44
 4/17 Platypus ***** válasza:
Akkor itt az ideje orvoshoz vinni, mert ez komoly betegségek első jele is lehet.
2012. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy 10 napja váltottam papírra.Eddig forgács volt alatta.
2012. aug. 9. 16:45
 6/17 A kérdező kommentje:
De rájöttem hogy csak az egyik szemén és az egyik orrlukán észlelhető...
2012. aug. 10. 13:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok!!!! Nagyon fontos lenne...biztosan el kell vinni dokihoz?
2012. aug. 10. 13:59
 8/17 Platypus ***** válasza:
Ha tíz nap alatt nem múlt el, akkor nem ártana orvosnak megmutatni. Méghozzá patkányhoz is értő orvosnak, mint pl. ő: [link]
2012. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy ha 10 napja még forgács volt alatta (azóta papír) akkor most jött ki rajta a betegség?Mert akkor elmúlik magától neki nem?
2012. aug. 10. 14:13
 10/17 A kérdező kommentje:
...mert most úgy 1-2 napja vettem észre
2012. aug. 10. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!