Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac szelidtéshez...

Tengerimalac szelidtéshez milyen ötleteket tudtok?

Figyelt kérdés
a sztori röviden: van 2 hím 1éves t.malacom, pici koruktól nálam vannak, sokat javult már a helyzet, de még mindig kergetni kell őket mikor ki akarom veni, és nem épp úgy néznek ki mint akik élvezik a simit.. kjönni a kaetrecből és futkosni azt szeretnek, de azt is ugy ha én békkén hagyom őket. szerintetek ez fog változni? mit tudnék csinálni, hogy szelidek legyenek, és ne meneküljenek el egyből,amint oda nyúlok hozzájuk???

#tengerimalac-szelidítés
2012. aug. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem probáld kézből etetni és amikor nagynehezen sikerül meg fogni akkor simogasd
2012. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
www.tengericoci.hu
2012. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nyúlj bele a ketrecébe és akkor ott megszagolja majd ismerkedik majd simogasd meg de figyelj arra hogy ne simogasd a szőre növekedésének ellenirányába és hogyha ezt is megszokta akkor már ki is veheted és játszhatsz vele
2012. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezeken már túl vagyunk, hiszen lassan egy éve vannak itt. akkor hagyják magukat ketrecen belül simizni ha kaja előtt vannak, akkor még azt is bevállalják, egyébként látszik rajtuk, hogy nem élvezik. igazából én azt szeretném elérni, hogy egyátalán ne legyenek ijedősek, és ők is akarják hogy foglalkozzak velük, simi, ölbevétel stb, de nemtudom, hogy lehetne ezt elérni. naponta legalább 1x ki szoktak jönni a szobába futkosni, de az is arról szól, hogy ők külön felfedezik a szobát, és nem arról, hogy hozzám jönnének oda. mikor kiveszem őket ölbe, látszik rajtuk, hogy nem jó a közérzetük, és mennének inkább vissza a ketrecbe ..:(
2012. aug. 9. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!