Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó a hörcsög gömb?

Jó a hörcsög gömb?

Figyelt kérdés

Szeretik a hörik, vagy nem? Érdemes venni, nem állatkínzás, milyet lehet venni aranyhörcsögnek? Tudom, megoszlanak a vélemények erről, de azért megkérdem:).

köszi



2012. aug. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem volt, szerintem megvan a hörcsög nélküle. Volt egy haverom, szintén hörcsögözött, neki volt gömbje. Az ő rágcsálói szerették, gyakran gurultak benne. Nekem valahogy igazán soha nem tetszett, inkább vettem nekik valami jobb eledelt, vagy jutalomfalatot
2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha kiveszed, szívesebben elvan szabadon, hadd rohangáljon egy kicsit.

Bent a ketrecben meg sokkal jobb a hörcsögkerék!

2012. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem volt. Egyszer a hörcsögöm valószínűleg neki ment valaminek, és az ajtaja elfordult, ő pedig meglépett. Utána mindig lecelluxoztam az ajtaját, nehogy megint kiszökjön belőle a kis galád.
2012. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, csak ha szeretném ha a lakásban korzózna, de nem szeretném, ha beszorulna, vagy bebújna valahova, gondoltam, emiatt hasznos lehetne.
2012. aug. 8. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy szeretik-e csak a höri tudná megmondani. Én inkább nem pakolom gömbbe a hörimet, elvan nélküle is. Gömbbel is figyelni kell rá meg anélkül is, szóval teljesen feleslegesnek tartom.
2012. aug. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Úgy hallottam a hörik véleménye is megoszlik a gömbről.

A tied is vagy fogja szeretni, vagy nem.

Amelyik szereti, akkor is bele mászik, ha szabadon sétáltatják, amelyik nem szereti, az pánikol, és ki akar mászni.


De alul van méretezve a gömb. Aranyhörinek a 25 centis kell, nem amin höri van.

2012. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy gondolom, állatkínzás, mert a hörcsög csak azért fut benne, mert ki akar jönni. Ráadásul ahogy egyre gyorsabban fut benne, nem tud rendesen fordulni, a végén pedig csak tehetetlenül rázkódik benne. Közben neki is megy tárgyaknak, szóval akár meg is sérülhet. Sokkal jobban érzi magát, ha kiveszed és terpeszbe ülsz a fallal, a lábaid közé pedig berakod. ;) Én mindig így csinálom, és nagyon szereti. Így tud gyorsan futni és kanyarodni is, ahogy akar. :)
2012. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:), majd még én is gondolkozom rajta és a hörim is:D
2012. aug. 9. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Àllatkínzás!

Németországban már tilos.

Nem jól lát igy a szaglására és tapintására hagyatkozik.

A gömben nem érzékel semmit csak kénytelen elviselni amit teszel vele...

2012. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, hogy ne vegyél neki! Az ő érdekében! Sokkal jobb neki, ha a padlón, vagy esetleg az udvaron a fűben mászkálhat. Így mindent meg tud szagolni, rágni, tapintani. Legalább kapcsolatba kerül a környezetével. És nem fél...
2012. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!