Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöm állandóan...

A törpehörcsögöm állandóan megharap, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos amikor megkaptam nem harapott meg senkit,de mostanábban ahányszor benyúlok hozzá mindig ráharap az ujjamra, nem fáj mert nem véresre harap, és nem is fél tőlem úgyhogy nem tudom miért csinálja. Kajája meg van bőven...
2009. júl. 20. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak elkeseriteni,de ha van kajája és mégis harap,akkor az mindig ezt fogja csinálni,sőt,ahogy nő,úgy lesz durvább a harapása!Próbálj meg betenni egy kemény fadarabot,hogy koptathassa a fogát,ha ez se használ,akkor ilyen harapdálós fajta!
2009. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lány höri. Azok ilyenek. Nekem is ezt csinálta, a fiú az nem, lehet simogatni bármit csinálhatsok vele amíg nem fáj neki addig meg se próbál harapni. Inkább ha már unja akkor próbál elszaladni.
2009. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen lány.. nemtudom mitcsináljak vele.. eddig már volt pár hörcsögöm és egyik sem csinálta ezt. De már felnőttnek számít úgyhogy valószínű nem fog erősebben harapni.. csak r*hadtul idegesítő..
2009. júl. 20. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj arra hogy ne legyen kaja szagú a kezed. Akkor harapnak általában...
2009. júl. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az enyém is nagyon harapós, enyszer mikor még megvettük benyúltam az terráriumba és de nem nyúltam hozzá, szabályosan ráugrott az ujjamra és elkezdte rágni, úgy kellett lerándatni az ujjamról, azóta csak kesztyűbe fogom meg...
2009. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nekem van még egy lány hörim is és az nagyon szelíd.
2009. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekünk lány törpehöri van és nagyon szelíd:) nem harap. Mondjuk volt már rá példa, hogy valamiért fújtatott.

Szerintem a te hörid alapból ilíyen. Sajna vannak kicsit agresszívebbek és szelídek is :)

2009. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nagyon szelíd a hörcsög szóval kézbe tudom venni, nem megy el, nem csipog.. csak ha nincs a kezembe ráharap az ujjamra.. amikor megakarom fogni, vagy kaját adok neki.. és nem a kajaszagtól van..:S
2009. júl. 22. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
ez egyszerü. amikor megharap mindig a nozijára kell koppintani az ujjaddal. nem kell betörni az orrát de azér nemárt ha érzi mert akkor az jön le neki hogy "harapok--> fáj az orrom" de ez az összes rágcsálonál beválik elvileg:D
2009. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát megpróbáltam mindent..sajnos nemtudok vele mit csinálni..:( Remélem nem öröklődik:D Vagy igen?? De csak engem harap meg..úgy látszik csak utál..

HA valaki gondolja, ajándékba odaadom mandarin színű.. ritka, és úgy vettem.:(

2009. aug. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!