Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlanátok?...

Milyen kisállatot ajánlanátok? (részleteklennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem adott.(igazából egyedül hörcsögöt nem szeretnék,mert az már nagyon sok volt) Egy olyan kisállatot szeretnék akit lehet dögönyözni és olyan 20-25 ezer forintot az elején elég rá áldozni.Természetesen az ételt nem beleszámítva.Ebbe az árba a ketrec az állat/ok vannak benne.Szerintetek milyen kisállat lenne jó nekem?A felmerülő kérdésekre szívesen válaszolok!Előre is köszönöm!
2012. aug. 9. 16:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja és ha kutyát szerettem volna akkor természetesen nem a kisemlősök rovatba rakom a kérdést,ráadásul ha kutya akkor agár.
2012. aug. 10. 11:16
 12/15 anonim ***** válasza:
esetleg nyúszi? vagy tengerimalac?
2012. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Tengeri malacon a nyuszin és a degun gondolkozom per pillanat :)
2012. aug. 11. 08:34
 14/15 anonim ***** válasza:

A degut nem igazán lehet gyöntölni. Szaladgálós állat, odamegy hozzád, megsimogatod 2 ujjal, továbbszalad. Esetleg megeszi a lábadon ülve a falatkát, amit adtál neki.


Tengerimalac - nyuszi: tengeriből 2 kell, nyusziból lehet 1.

2012. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ!Tengeri malacaim voltak(sajnos nemrégen meghalt mind a kettő)szóval nagyjából velük tisztában vagyok.
2012. aug. 13. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!