Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Túrkevén van olyan nyuszitarto...

Túrkevén van olyan nyuszitarto ahova lehet menni simogatni?

Figyelt kérdés
:)
2012. aug. 11. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem fog beengedni a lakásába, hogy nyuszit simogass. :) Különben sem szeretik a nyuszik, ha mindenki nyúlkál hozzájuk. De vadasparkban, állatkertben próbálkozhatsz.
2012. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is hazban tartjak a nyulat:/ foleg ahol levagasra szanjak.... Es nem poenbol kerdeztem, mert nekem is van nyulam btw, de ha turkeven vagyok, nincs ott olyan csaladtag akinek lenne minimum egy nyula. En meg unatkozom ott, es imadom az allatokat. Osszetudod ezt tenni?:D
2012. aug. 13. 09:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Maskulonben a nyuszik azt nem szeretik, ha levagjak oket. Miert baj ha szeretve vannak?
2012. aug. 13. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne érts félre! :)

Persze, nem csak lakásban tartanak nyuszit. De azok a nyulak, akiket kint tartanak, általában félősek. Egy kézhez szokott nyuszi imádja a simit, de olyat valószínűleg csak lakásban találsz.

2012. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetnek felosek, de biztos vagyok benne h erzik h en semmi penzert nem bantanam oket, amugy se eszek hust. Szoval allatoknal is van bizalom:) es abban, h az olemben tartanam es simogatnam, sztem nincs szamukra semmi szivonfarktust okozo:D de sajna a kerdesemre meg nem erkezett valasz:( mar itthon vagyunk bp-en, de fogunk meg menni turkevere, es eleg rosszul erint, h egy olyan helyen nincs a rokonoknak olyan ismerose ahol van nyuszi. Meg a baromfiknak is nagyon orulok, de azokat keptelenseg megszeretgetni xd de a haznal ahol vgyunk, egy oreg kutya es egy macska van,aki a kozelembe se mer jonni:/ amug is allergias vagOk ra:( de nyuszira nem:)))
2012. aug. 13. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, azért csak kibírsz pár napot nyuszi nélkül! :)) De ha ott lesztek, akkor ismerkedj a helyiekkel, hátha Pista bá' vagy valaki odaenged a nyulaihoz. Engem személy szerint bántana a dolog, hogy a nyuszik, akiket simogatok, "halálra vannak ítélve". Én nagyon könnyen megszeretek egy állatot (elég pár óra simogatás is) és utána a szívem szakad meg érte. :(


Ezért nem tartom jó ötletnek, de nem tudom, te milyen vagy, ha nagyon szeretnéd, biztos találsz valakit, akinek vannak nyulai arrafelé.

2012. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom milyen az ember, tudom h megeszik az allatokat, de en naon szeretem oket. Igen kibirom azt a par napot persze, de azert jobb lenne:)
2012. aug. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!