Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy gyüjtsem rá össze a pénzem?

Hogy gyüjtsem rá össze a pénzem?

Figyelt kérdés

Szüleim nem engedik hogy legyen törpenyuszim vagy tengerimalacom. Viszont azt tudom hogyha én megtudnám venni a sját pénzemből akkor megengednik mert amikor megkérdezem szerintetek mit vegyek a pénzemen ez a válasz:- AMIT AKARSZ NEKÜNK MINDEGY. És már felvetetttem nekik és mindig ellenkeznek, de a nagyszüleim mindig rábeszélik őket arra hogy az ő pénzik már nagyok nem kisgyerekek vegyenek azt amit szeretnének.



Most vásáróltam megamnak iskolakezdésre és 2000 Ft-om maradt még kb. 6000 ft akarok gyüjteni hogy kb meg tudjam venni. Szerintetek hogy szedjem össze a pénzem?


Eddig ezzel probálkoztam: - Elakartam adni egy társasjátékot de senit nem érdekel.


Szóval?


2012. aug. 12. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
spórolj, de ne csak a nyúlra, hanem ketrec, kaja, stb stb re is.... Idővel összejön!
2012. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hár de hogy ez a kérdés??
2012. aug. 12. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Kapsz zsebpénzt? Na, ha igen, akkor azzal spórolj :) És a társast eladni nem rossz ötlet, biztos van még otthon már felesleges holmid, próbáld meg neten eladni őket, vagy nálunk például időnként szerveznek bolhapiacot...
2012. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Zsbpénzt nem kapok! Más felesleges cuccom nincs! Nállunk nincs bolhapiac!
2012. aug. 12. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát...szülinapra-névnapra én pénzt szoktam kapni. Vagy vállalj házimunkát mondjuk a nagyszüleidnél vagy rokonaidnál, ilyesmi és kérj érte egy kis pénzt. De szerintem 8000 Ft nem elég a ketrecre, nyúlra, és a szükséges dolgokra...meg a nyuszit etetni is kell és almot cserélni, tehát ha meglesz a nyúl , onnantól fogva folyamatosan pénzt kell költened rá.
2012. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezért van pl.: teszvesz, exprex vagy jófogás.hu
2012. aug. 12. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a terv ott bukik el hogy nem kapsz zsebpénzt. Ezeket az állatokat pedig mindig etetned kell, venni nekik almot, kaját, ez havi 2-3ezer ft-ot jelent. Ha nem kapsz zsebpénzt akkor neked havonta semmiképp nem lesz ennyid. Ne vegyél állatot amíg nem tudod ellátni megfelelően.

Egy rendes nyúlketrec 10-14ezer ft körül van egyébként is.

Még ha egy hörit akarnál az okés lenne, mert az a legolcsóbb kisállat, de még annak is 6000 ft körül van a ketrec. Havonta meg kb ezer ft a kaja+forgács.

2012. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenki olyan hülye egytől egyig nem az a kérdés h veszek neki kaját mert azt nyilván a szüleim azért vesznek ha kell! ÉS jó nekem a használt. Hülye tudatlan emberek véleményét nem kérem
2012. aug. 12. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye tudatlan! Mi normális válaszokat adtunk, ha nem érted őket, akkor te vagy a hülye. És nem illik ilyeneket mondani másokra, akik ráadásul segíteni akartak neked. Máskor normálisabban tedd fel a kérdést és akkor nem kapsz hülye válaszokat!
2012. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy választ kaptál a kérdésedre,de nem jó neked. Add el a cuccaidat-nincs több eladó cuccod. Gyűjts zsebpénzt-nem kapsz zsebpénzt. Akkor mit vársz, mit mondjunk?
2012. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!