Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ajánlotok patkánynak...

Mit ajánlotok patkánynak karom koptatásra?

Figyelt kérdés
Levágni nem merem neki, egyszer próbáltam, de nem nagyon díjazta és inkább hagytam. Olvastam olyat, hogy téglát vagy követ tegyek be neki, mindkettőt meg akarta kóstolni és félek, hogy baja lesz a fogának. Van külön erre a célra valami?

2012. aug. 13. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emeletek a ketrecben ne rácsosak legyenek hanem sima műanyag vagy fa... azon kopik valamennyit. De ha nagyon hosszú akkor mindenképp le kell vágni.
2012. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki pl. ágakat létra helyett, hogy azokon mászkáljon. Ennél jobb megoldás nincsen, ha nem akarod vágni a karmát. Ha csak simán beteszel neki egy téglát vagy akármit, azt nem fogja kaparászni, mint a macska.
2012. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ágak valóban megoldás lehet (fiatal patiknál, öregek már nem tudják megmászni), illetve a karom végét lehet lecsippenteni. Youtube-on sok vidi van a helyes karomvágásról, illetve kérheted egy hozzáértő állatorvos segítségét is, mutassa meg, hogyan kell csinálni.
2012. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!