Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anyukám fél mindentől amit...

Bogika53 kérdése:

Anyukám fél mindentől amit névnapomra szeretnék hogy győzzem meg hogy se a patkánytól se az egértől nem kell félni? Várom válaszaitokat!

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 21:40
 1/5 anonim válasza:
Mondd neki,hogy te gondoskodsz az egérről és nem is kell látnia ha nem akarja,de te nagyon szeretnél és vigyázni fogsz rá,hogy ne legyen vele semmi gond.
2012. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mutass cuki videókat neki, youtubeon van egy rakattal.


Anyám is valami rémségnek képzelte el a patkányt, azt mondta haza ne merjem hozni, de megtettem, meglátta, és azt mondta hogy ez iszonyat aranyos. Ő ilyen zsemleszínű volt nagy fülekkel:D Tenyésztőtől vettem így nem harapós, barátságos volt nagyon. Hamar összehaverkodtak anyámmal is.

2012. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztosan egeret vagy patkányt akarsz? nem jobb lenne egy törpenyuszi? biztosan cukinak találná és több ideig lehet veled :)
2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nem csak fél tőlük hanem egyenesen rágcsálófóbiás!
2012. aug. 14. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a fóbia nem racionális dolog.

Én ahányszor patkányt akartam hazahozni, szegény anyum szerzett inkább egy kutyát. :)

A deguimmal kibékült, mert hintőpor szaguk van, és bojtos a farkuk, de valójában tudom, hogy csak azért tette, mert engem eszeret ennyire. :D És nem volt túl szép dolog tőlem, hogy a saját lakásában fóbiákkal kellett küzdenie. :)


Kérdezd meg, hogy a tenderimalac és nyúl anyudnál rágcsáló-e? A fóbiát a hosszú farok, és a szag szokta kiváltani. A növényevőknek más a szaguk, és nekik nincs egér farkuk.

Amúgy a nyúl tényleg nem rágcsáló.

2012. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!