Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » "Kell-e félni" egy háziegértől?

"Kell-e félni" egy háziegértől?

Figyelt kérdés
Csak ugye nagyon szaporodnak, és ha netán a házba látok egyet, akkor ["megkell-e ilyedni"] tőle, hogy véletlen megharap éjszaka vagy akármi.:D - ez a megkell-e ilyedni ez így hülyén hangzik, de csak így tudtam feltenni a kérdést. Tegnap láttam egyet, és kíváncsi vagyok, hogy ma megint elő fog-e bukkani úgy, hogy álítólag fél az embertől, és tegnap "találkoztunk" XD
2011. okt. 26. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Betegséget terjeszthetnek, szóval meg kéne iJedni tőle. Hívjatok szakembert!
2011. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a házba van,akkor kezdjétek el a mielőbbi irtást,mert nagyon szaporák.Félni nem kell tőle,ő ha meglátna 1000 x jobban megijedne..nem ártalmas az emberekre,csak kártékony,mindent szétrág stb stb stb...
2011. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
úgy nem ártalmas ,hogy odamegy és lerágja a lábadat,de bizonyos betegségeket terjesztenek.
2011. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy macskát, pár éjszaka, és elintézi.
2011. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megharapni éjszaka, de betegségeket tényleg terjeszt. Szóval rettegni nem kell, csak eltakarítani őket valahogy.
2011. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat, mindet hasznosnak találtam! :D
2011. okt. 26. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell tőle félni. Én régebben az utcán fogtam egy igazi egeret és megtartottam. Szerintem fogd meg, vegyél neki otthont és tartsd meg te is háziállatként. Ne bántsd!!!
2011. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Állatbarát vagyok, semmiféleképpen nem bántanám!
2011. okt. 30. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
így van, ne is bántsd! kérd meg őket emberi nyelven hogy menjenek el a házadból! adok neked 0,000000000001%-ot hogy működni fog, mert mindennek van esélye, még annak is hogy pontosan 1 perc múlva a Hold berepül az irodám ablakán. mit csinál egy házi egér? sz*rik, h*gyozik ahova tud, bolhákat terjeszt, betegségeket, összerág mindent, megeszi a vetnivalót, a gabonát, tönkretesz mindent! a háziegér egy kártékony állat, és nem egy cuki kis plüssfigura. mi ragasztóval meg méreggel irtjuk őket, különben már régen felzabálták volna az egész ház környékét. nagyon nagyon gyorsan szaporodnak, és az égvilágon semmilyen hasznuk nincs, csak kizárólag kár származik a jelenlétükből! amúgy a jó, nem elkényeztetett, egerésző macska aranyat ér, attól tényleg szaladnak amerre látnak.
2011. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: félni tényleg nem kell tőle, ha csak egyetlen darabot találsz, azért az is intő jel lehet, fogd meg aztán nyomd agyon, vagy ha annyira félsz tőle akkor engedd el lehetőleg olyan helyen ahol nem laknak. vagy tartsd akváriumban. de ha legalább 2 szaladgál a ház körül az már nem vicc! sokat mond az a lakókról, ha rágcsálók szaladgálnak a ház körül!
2011. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!