Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cucu tengerim kábé egy éve...

Bogika53 kérdése:

Cucu tengerim kábé egy éve megvan most arra gondolta, hogy veszek mellé mégegy lányt. Szerintetek jó ötlet? Várom válaszaitokat!

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő is lány, akkor nagyon jó ötlet, örülni fog neki!
2012. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lány a meglévő malacod,akkor vegyél mellé lányt,örülni fog neki :) HA fiú,akkor kisfiút vegyél mellé!
2012. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mivel lány ezért akartam mellé lányt.

Csak anyi lenne közöttük a külömbség hogy Cucu rövidszőrű

Én meg középhosszú sőrűt szeretnék mellé.

És hogy Cucu kereskedésből van de én az újat tenyésztőtől

szeretném!

2012. aug. 14. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet, hidd el nagyon boldog lesz,és többször/hosszabb időre engedd ki (ha tudod, van rá időd)őket az első hétben, úgy jobban össze fognak majd szokni!
2012. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp örülni fog!! :) De tapasztalatból mondom, inkább rövid szőrűt vegyél. A hosszú még a félhosszú is összeragad, koszos lesz napi szinten törődni kell vele, nem hogy szép, de h egyáltalán normális legyen! A rövidszőrűt javaslom!
2012. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bey3 válasza:
Nagyon jó ötlet a lány tengerimalac , mert ha fiút vennél hozzá mindig szülhetné a kicsiket....Nekem van középszőrő malim és nem ragad össze szőre úgy hogy vehetsz nyugottan olyat . Ha már megszokták egymást enged ki őket a fűbe nagyon szeretnek benne bújkálni és rágcsálni és mivel ők társas lények jól döntöttél hogy veszel még egyet.
2012. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!