Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékot lehet csinálni...

Milyen játékot lehet csinálni saját kezűleg Dzsungáriai hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném két kis hörim meglepni játékkal vagy valamlyen ajándékkal de nem tudom mi legyen az adnátok tippeket?

2012. aug. 19. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alagútrendszert wc papír gurigából.
2012. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszz márkész is van tud még valaki?
2012. aug. 20. 11:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Én otthon csináltam ilyet: [link]

Persze ezen a képen egy nyuszi van, de én hörcsög méretekhez igazítva csináltam egy ugyanilyet. Egy kb. 1 cm átmérőjű hosszú-hosszú faágat 10 cm hosszú darabokra fűrészeltem. Kicsit lecsiszoltam a végeiket, utána pedig egy cm-re a külsejétől mindkét oldalon átfúrtam. Mikor mindegyikkel ezt megcsináltam, Egy drótot vezettem át az össze fadarabon. A jobb és a bal oldalukon külön drótot vezettem át. Utána a legalsó fára rátekertem egyszer a drótot, hogy a faágak ne jöjjenek le róla, a többit pedig levágtam. Az a jó ebben, hogy mindig más és más formákat csinálhatsz belőle, mivel a drót segítségével hajlítható az egész. Nálam nagyon szeretik a hörik! Alatta alszanak, és a tetején meg mászkálnak. :)

Barkácsolós létemre 16 éves lány vagyok. :D

2012. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm de valahogy nem értem
2012. aug. 20. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt egy kép a mászókához, talán ezen jobban látszik a drót.
2012. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A link lemaradt.

[link]


Itt meg egy olyan a házhoz támasztva:

[link]

2012. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 21. 15:07
 8/12 barbikácska válasza:
100%

ez a világ legegyszerűbb elkészíteni de igazáből ez bocsi nem játék hanem kókusz házikó és hamar is készen vagy+ ha szereted a kókuszt jó is laksz+olcsó is csak jól pucold ki és egy pár napig száritsd ki mivel k betűs is és vigyázni kell rá meg ragacsos is belűl de ha mindent jól csinálsz akkor tuti hogy tetszeni fog a höridnek nekem is ebbe alszik


[link]

2012. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A világ legegyszerűbb játéka! Felkötsz egy madzagot és kergeti, ennyi! Nem unja meg, hisz ők csak hörcsögök. A madzag végére köss rá valami (pl: gombot, vagy csigaházat).
2012. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem tudom, mennyi ideig nem rágnák ki ezt, de tetszik:

[link]


Ezek is ötletesek:

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!