Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy ne menjene...

Mit csináljak, hogy ne menjenek be a hangyák a tengerimalac ketrecébe?

Figyelt kérdés
Szegényt 2 naponta muszáj takarítanom mert mindig bemennek hozzá a hangyák. Mit csináljak?

2012. aug. 19. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Két ötlet:

1. Raksz hangyacsapdákat köré, úgy, hogy a malac ne érje el.

2. Félrerakod a ketrecet és befújod a környékét, főleg azt a helyet, ahonnan előjönnek a hangyák. Majd később [sokkal később] visszarakod.

2012. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben a hangyáktól függetlenül is takarítsd őket legalább 2 naponta , mert a legyek is beköpik az almot!


A hangyák ellen annyit tudsz tenni, hogy a vonulási útjukba szórsz sütőport. Keverheted egy kis porcukorral is. A sütőport a hangyák behurcolják még a bolyba is, mikor bezabálják, megdöglenek tőle.

2012. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bent vannak a lakásba a malacok,de ha kiteszem a ketrecbe őket szellőzni egy kicsit is akkor meglepik a hangyák a ketrecet.. ezért inkább csak a malacokat viszem ki a ketrec helyett! de amugy a választ a kérdésre már az előttem szólók leírták!:)
2012. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Legyek nincsenek a lakásban, úgyhogy velük nincs gond.

Tegnap az egyik ismerősöm a sót ajánlotta. Most kipróbáltam...kíváncsi leszek. Ha az nem sikerül, akkor jön a sütőpor, majd a hangyacsapda.

Köszönöm a válaszokat

2012. aug. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!