Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány Dumbo patkánynak név?

Lány Dumbo patkánynak név?

Figyelt kérdés

még nagyon félénk, de a nevéhez akarom szoktatni mert nekem volt egy régen, és őt 2 hét alatt megtanítottam hogy odajött a nevére:) dumbo patkány,ami azt jelenti hogy szép nagy elálló fülei vannak. a színe szürke, de a fején van egy nagy fehér csík:D elég fura, de nagyon megtetszett,mert ilyen furi. :D:D (ha kell, teszek fel képet)


szóval sose szoktam ilyen kitalált neveket adni az állatoknak, hanem amikor játszok vele, és eszembejut valami, akkor úgy hívom. de most mivel nagyon félős, nem nagyon mozdul ki a kuckójából, nem is tudok vele játszani. ezért gondoltam, hátha van vmi jó ötletetek:)


2012. aug. 21. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Pati:) patkány szóból ered :D
2012. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze ez simán jó csak nővérem idősebb patkányának is ez a neve PAti, illetve PAtesz :) vagy még Pattinak szokták hívni...szóval ez kilőve. de ha nem ez lenne az övé neve, valószínű ezt választanám:D köszi azért :)
2012. aug. 21. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor Panni! :D
2012. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Makesz? :) Harry Potterből
2012. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Panni is jó, de a szomszéd kutyájának is az a neve xD

a Makesz nagyon jóóó...lehet h ez lesz:) mondjuk nem túl lányos, de azért tetszik :D Várom még az ötleteket, ezeket pedig köszönöm :3

2012. aug. 21. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Döme, Zigi, Virág, Incifinc, Kuka
2012. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lecsó
2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a kedvenc animéimből szoktam nevet adni a patkányaimnak. Pl. Zero, Yuuki, Nana, Lulu, Misa xD
2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Makesz és Lecsó... könyörgöm, legyetek már kreatívabbak xD


Megfigyelheted a patidat pár napig és a személyiségéhez passzoló neveti s adhatsz neki :)

2012. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!