Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hogy kértetek a szüleitektő...

Ti hogy kértetek a szüleitektől háziállatot? Sokáig tartott, amíg meggyőztétek őket? (engem leginkább a törpenyuszi érdekelne)

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
a macskáért 3 évig ,nyúlért 3 évig,kutyáért "CSAK" 8 évig könyörögtem.most 2 törpenyulam van és 3 másik.sok pénzbe kerül a nyúltartás ha megbetegszenek nekem most 1 hete 2 nyulam elpusztult 25ezrem ment el a többi öt kezelésére.
2012. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szólj nekik, hogy nagyon szeretnél egy kisállatot, ha tudod, ajánld fel, hogy megveszed neki a ketrecet + egyéb kiegészítőket, sőt az állatot is...ha megvan egy idő után megszeretik. Én a patkányaimért csupán 4 évig nyúztam őket...mivel kutyánk volt/van anyukám nem nagyon akart több állatot, de a tengerimalac után kitalálták, hogy húsvétra meglepnek a cukorborsókkal :)
2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy:)

Nem engedte igazán de én hazavittem kérdezés nélkül, anya pedig megszerette rögtön.

De ha neked a szüleid nem ilyen megértő,engedékeny tipusúak akkor ezzel ne is próbálkozz, én tudtam, hogy anya úgysem rakná ku, ezért mertem megtenni:)

2012. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!