Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hörcsögöt ajánlanátok?

Milyen hörcsögöt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kell ami sokáig él és nem harap!

2012. aug. 23. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
KItömött hörcsögöt vegyél sokáig meg van és a legfontosabb nem harap és nincs vele gond!!!!
2012. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
olyan hörcsögöt nem tudok ajánlani ami nagyon sokáig él ,DE olyat tudok ami megfelelő tartás mellett évekig is elélhet! PL: aranyhörcsög , különböző törpehörik és bármely hörcsög -faj ami neked tetszik ! Elvileg mind szelídként van eladva de amelyik tényleg szelíd az az aranyhörcsög és a dzsungáriai törpe hörcsög ! tartásukkal kapcsolatban olvasgass a neten vagy csak nézd meg ezt : [link]
2012. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én a Dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlom: [link] ide nézz be :)
2012. aug. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én a dzsungáriai törpehörit kaptam és azt is ajánlanám de az enyéimbõl négybõl kettõ harapós. Ezenkívül az egyik megtanulta kinyitni a ketrec tetejét és folyton megszökik és szerencse hogy eddig mindig meglett. Szóval ajánlanám neked az aranyhörit. De ha olyat akarsz ami nem szökik el és ha mégis meglehet kõnnyen találni akkor a tengeri malacot ajánlom de persze csak akkor ha nincs olyan ellenvetésed hogy túl hosszú meg ilyenek
2012. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dávkapcs ***** válasza:
A legtöbb hörcsög 2-3 évig él de akkor a dszungáriai törpe hörcsögöt ajánlom...
2012. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3dzsungim és 1 aranyhörcsögöm volt, és most is egy aranyhörcsögöm van, de az aranyhörcsögök egyáltalán nem haraptak,és sokkal kézhez szokottabbak. Meg a termetük miatt tovább is élnek, szóval én az aranyhörcsögöt ajánlom :)
2012. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsög. nagyon szelid, aranyos nekem is az van :)
2012. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem 2 dzsungáriai törpehörim van 2-3 évig él.hát nem harapós de ha mégis akkor nem annyira fáj mint az aranyhörié
2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
aranyhörcsög a legszelidebb szerintem,de ez attól fögg,hogy mennyit foglalkozol vele. nekem mindig aranyhörcsögöm volt és soha nem harapott meg,de nagyon nagyon kezesek voltak,nagyon szerettem/szeretem őket.
2012. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia ezt csak te döntheted el de én a dzsungáriai hörit ajánlanám
2012. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!