Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti nyuszitoknak is kisebb...

A ti nyuszitoknak is kisebb az étvágya ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Tegnap és ma sem lelkesedik annyira amikor kaját kap, mint eddig. Megeszegeti, de nem olyan gyorsan, és meg is hagy belőle, amit csak később eszik meg.

Máskor mindig behabzsolja rögtön, mert a kaja a mindene :)

A melegtől lehet, hogy kevésbé van étvágya?



2012. aug. 25. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem okozhatja a meleg, az én nyulam nagyon megérzi az időváltozást... ha jön a meleg csak gubbaszt, alig iszik...

ha nem látod raja hogy beteg szerintem semmi gáz. azért friss víz mindig legyen előtte!!

amugy az enyém változatlanul sokat zabál, annak mind1 mit adok, gyümölcsöt, zöldséget, tápot mindent megeszik:DD

2012. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyémek se esznek annyit...aztán hidegben csak járjuk a a falut hogy honnan szedjünk füvet :D
2012. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem beteg, olyan vidáman szaladgált reggel, és ugyanúgy felugrál az ágyra, mint máskor, pedig jól tudja, hogy nem szabad :D
2012. aug. 25. 10:24
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is a melegtől nincs étvágya,de hogy javíts a közérzetén ,rakhatsz vizes törölközőt a ketrec egyik falára,de hogy ha fa házban tartod akkor pedig az ajtója gondolom rácsos és akkor arra is tehetsz egy vizes textildarabot.
2012. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szoktam neki néha betenni jégakkut, de most azt hiszem, inkább be fogom csukni az ablakot és bekapcsolom a légkondit, állítólag úgyis ez a nyár utolsó meleg napja, legalább hadd élvezzük a délutánt mindketten :)
2012. aug. 25. 12:04
 6/7 anonim válasza:
Nekem napközben és délben se nem eszik se nem iszik, csak olyan fél6-6 körül, mikor már nincs az a rekkenő hőség. Mi napernyőt teszünk az óljához, azzal védjük a naptól.. Lehet hogy nektek is beválik.:)
2012. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZMHase válasza:
persze hisz a kaja ( főleg a széna) ilyenkor melegiti !Agy neki lédus zöldséget és gyümőlcsöt!
2012. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!