Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Deguknak lehet betenni,...

Deguknak lehet betenni, BARKAFÁT? FONTOS! Es a fürdetőhomok jó a macskaalom helyett? Abba is piszkítanak?

Figyelt kérdés

#barkafa #furdetohomok
2012. aug. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A barkafa másnéven fűzfa, lehet nekik nyugodtan adni.


A fürdető homok is jó alomnak, bár nem szívja fel a nedvességet mint a macskaalom és a forgács és jobban porzik is.

2012. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fürdőhomok nem jó alom helyett. Azt külön edénybe szórva érdemes betenni nekik. Más a homok és az alom felhasználása is. A homok játék, az alom felszívja a nedvességet, szagtalanít.
2012. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előbb nem gépről voltam, bocsi, ezért ez lemaradt: A homok nem csak játék. A bőrükre, szőrükre tapadt zsiradékot tudják így eltávolítani. Természetes környezetükben az odú előtti porban hempergőznek meg. Belepisilnek és megfürdenek benne, ezzel erősítve az összetartozásukat, a közös szagszerelmet. Ha rendszeresítesz egy nem felborítható edénybe homokot, nagyon valószínű, hogy csak oda fognak üríteni.
2012. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat nem is alom helyett gondoltam.... kulon edénybe tettem!!! koszi, segítettetek :))
2012. aug. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!