Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oroszlánfejű törpe nyúl vagy...

Oroszlánfejű törpe nyúl vagy Kosorrú törpe nyúl?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik legyen. Ezért kértem hogy segítsetek.

2012. aug. 27. 11:35
 1/10 anonim válasza:
Nekem mindkettő volt. A kosorrú valamivel tanulékonyabb volt, de mindkettő borzasztó aranyos. Nekünk a kosorrú akkorára nőtt, mint egy kisebb tacskó (pedig törpének vettük). :-) Nézd meg őket fotón és úgy dönts, mert szerintem mindkettő jó választás.
2012. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A holland a legjobb, mert viszonylag kicsi: kevesebbet eszik, jobban elfér a szabványos nyúlketrecben (100x50cm). Nekem kosorrúm van. Olyan viselkedésre és nagyságra is, mint egy kutya. :) Imádom! Nagyon okos, de nagyon önfejű is.
2012. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen kutyaméretű kosorrúról beszéltek? :D


A magyar standard 1-2 kg, az enyém 1,7 kg. Ha 2 kg-nál (nagyon max. 2,5 kg-nál) nagyobb a tiétek, akkor az nem törpe kosorrú :)

2012. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb nyulas, akit ismerek, hasonló kaliberű nyúllal rendelkezik. Vagyis átlagosan 3 kilósak a kosorrúak. És abszolút nem házinyuszi keresztezésűek.
2012. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A mi kosorrú nyuszink sem épp "törpe".. De szerintem ő a legtökéletesebb és legszebb és legcsinosabb nyuszi a világon!!
2012. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik eddig válaszoltak És nem ismertek Szabolcs-szatmár-bereg megyében tenyésztőt?
2012. aug. 27. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Kosorrúban szerintem van minden méret. :)

Barbi a tenyésztőt nézd meg jól, és utána válassz nyuszit.

Mindegy a fajtája, még talán a mérete is, csak jó helyről vedd, és olvass utána a tartásnak, mielőtt hazaviszed!

2012. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
oroszlánfejű törpe kosorrúd legyen, kettő az egyben.
2012. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az nem tetszik
2012. aug. 29. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor oroszlánfejű :D Nekem az a kedvencem. Meg a duplagénes oroszlánfejű, egyszer olyanom lesz*.*
2012. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!