Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisnyúl elpusztulásának...

Kisnyúl elpusztulásának lehetséges okai?

Figyelt kérdés

7 kisnyúl egy alomban. A hétből volt egy, aki nagyon satnya volt (feleakkora, mint a többi). De már 10 hetesek is elmúltak, azt hittem ilyenkorra már vége a természetes szelekciónak. Tegnap mégis elpusztult.


Remélem nem betegségben, hanem a természetes kiválasztódás eredményeként.


Van valaki, aki ért hozzá?


Nincsenek külsérelmi nyomok rajta.


2012. aug. 28. 11:59
 1/5 csipasz válasza:

Szia

Elősször is azt szeretném megkérdezni hogy adtál e nekik zöldet PL:. (lucerna, fű stb.)

2012. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsősorban tápot kaptak, kiegészítésként szotyit és búzát. És minden nap kapnak körtét és almát.


Füvet, falevelet utoljára múlt héten szerdán kaptak.

2012. aug. 28. 13:25
 3/5 csipasz válasza:

Nem volt felfújódva, nagy hasa volt neki.

mert én úgy jártam, zöldet+tápot adtam nekik és mégis felfújódtak, 2-nap alatt 8-8 kisnyúl pusztult el.

2012. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem volt felfújódva. Sőt pont hogy nagyon kis semmi volt, ahogy kézbevettem, alig volt súlya és méretre is feleakkora.


A nagy kánikulában az ő szőre volt a legizzadtabb. De tegnap pont nem volt olyan meleg, hogy hőguta lett volna.

2012. aug. 28. 13:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ma reggel halva találtam még egyet. Most gyorsan külön raktam, amennyire lehet őket (5-öt három felé tudtam választani).

:(((

2012. aug. 30. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!