Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges hogy a hörcsögöm...

Kirilla14 kérdése:

Lehetséges hogy a hörcsögöm ezért nem bír magával?

Figyelt kérdés

Na nem értelmetlen válaszokat várok!

Pontosan ez történik:

A hímem már felnőtt kb fél éves lehet, aranyhörcsög, egy ketrecben van, mellette pedig egy kis 3-4 hetes aranyhöri hölgy:) Amikor először betettem a nagyfiút a kislányhoz akkor igen heves volt az ismerkedés sajnos akislány szerzett egy harapást bár már akkor sem kifejezett bunynak tűnt..ez hétfőn volt, azóta nagyfiú mindene ste mást sem csinál csak mászika ketrecen és mindga ketrec azon felét rágja ahol a kislányt látja, ezt egész nap ha van rá energiája pedig mindene megvan odabent!Ma újra átettem őt a kislányhoz, ugyan mint mondtam a kicsilány még pici! A nagy fojton a fenekét szaglássza és ezt néha a picilány is viszonozza(gondolom ismerkednek) de folyamatosan ezt!Mit tegyek?


2012. máj. 17. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd messzebbre a ketreceket, a lány még pici!

Ne tedd be a kislányhoz! De lehet, hogy már késő.

2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor áteszem fojamatosan ott ülök felettük és figyelem őket, eddig semmit sem csináltak egymással csak szaglászták egymást,már vissza tettem őket csak kb 5 percig szoktak együtt lenni..
2012. máj. 17. 21:06
 3/4 anonim válasza:
Mi lenne ha nem a ketrecbe raknád őket össze hanem csak ugy??
2012. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még nagyon pici és ha.... Túl pici hozzá, min 3 hónapos legyen, hogy Együtt legyenek... Addig is nyugodtan, ismerkedjenek, szabad...
2012. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!