Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim friss füvet evett,...

Nyuszim friss füvet evett, ettől felfújódik, aki adta neki, nem tudta, hogy nem szabad, most olyan bágyadt lett, nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Só , bors , fokhagyma.
2009. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
No para , nem lesz semmi baja. Kipiheni. Ha nem akkor még megvan a vacsora.
2009. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jól szórakoztok, megnyugtató, hogy ennyire állatbarát ez a topik. Azt olvastam, hogy a felfúvódás nyulaknál végzetes. Gondoltam valahogy mégis meg lehet előzni,de mivel én nem tudom hogyan, feltettem ezt a kérdést.
2009. júl. 26. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyit evett, ez attól is függ.
2009. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem voltam ott..de mikor megérkeztem,akkor nagyban ette :(
2009. júl. 26. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Kipiheni
2009. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak,akik elhülyülik az állatok életveszélyes eseteit.Mi lenne,ha mérget ennétek?Mi is rögtön: hozzuk a köretet,és a grillsütőt?Bor is jár hozzá -_-..

különben mindig van remény!ahogy mások is mondták,biztosan kipiheni :)

2009. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Istenem, mostmár komolyan gondolkodom egy nyuszis témájú honlapban, dolgozom rajta, sajnos még ninss fenn.

A válaszadók szégyelljék magukat!!!

A nyuszidnak adjál sok szénát, egyelőre vizet ne, a széna lehetőleg gyógyfüves legyen, az majd segít neki megemészteni a dolgokat odabenn.

A friss fű sosem gond, csak ha vizes. Ha kicsi a nyúl, sajnos tényleg halált okozhat, de ha már zöldtakarmánnyal eteted, nem lehet olyan fiatal.(Zöldtakarmánnyal legkorábban 3 hónaposan kell találkoznia, korábban nem is szabad, mert nehezen emésztik meg, gondot okozhat.)

Sok sikert mindenesetre, remélem, már jobban van és tanultatok az esetből!

2009. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta jól van a nyuszi, szénát adtam neki, kipihente, mégegyszer köszönöm.
2009. júl. 29. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok nyuszim van(11),de ha hozzá vannak szokva a fűhöz nem lesz bajuk.Ez,hogy bizonyos időtől lehet csak adni a füvet,hülyeség.Én amikor az anyjuknak adtam füvet, szénát, tápot,stb,ők is ették,mikor már nem szoptak.Persze azért néztem,hogy ne egyenek sokat,de ha kiskorától folyamatosan szokatod hozzá,semmi baja sem lesz. Azok a nyulak fúvódnak fel,akiket még a széltől is óvnak.Nem szabad! :)
2009. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!