Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy törpenyúl?

Tengerimalac vagy törpenyúl?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok alapján szeretnék pro és kontra érveket.

A segítséget megköszönöm!

Ja, és a tartásukról már mindent tudok, csak hezitálok a kettő között!!! :)



2012. aug. 28. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Malac!!!
2012. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Nyuszi
2012. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Malac
2012. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hát ez most úgy tűnik eléggé megoszlik... :P

Esetleg indok? Nem muszáj, csak kíváncsi volnék. :)

2012. aug. 28. 20:01
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A malac kedvesen buta, a világon semmi értelme sincs, csk jó simogatni, meg visít, ha éhes,és egyéb hangokat hallat igazi jó konyha(malac).

Nagyon szereti az egész család!

Ha valami kedves és értelmetlen, arra azt mondjuk: "nagyon malac!"

Malac! Malac! Malac!

2012. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Még valaki? :)
2012. aug. 28. 21:06
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem törpenyúl! :) Ez most így furán hangzik főleg, hogy nekem tengerimalacaim voltak..jó sok..

Én egy idő után, hogy is mondjam meguntam őket.. csak úgy vannak. nagyon nem lehet mit kezdeni velük azon kivül, hogy simogatod. Ne érts félre nagyon aranyosak, meg minden imádtam is őket. együtt néztem velük a TV-t..:) De én a törpenyuszira szavazok!

2012. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac! én csaak indoklok már irtam kommentet! A nyul elugrál nem lehet annyira babusgatni a tengerimalacot viszon lehet söt kell!
2012. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Az én nyulam nem ugrál el,imádja a simogatást,még a puszit is.Sokszor ő maga jön oda hozzánk,hogy foglalkozzunk,játsszunk vele vagy simogassunk,nagyon igényli a társaságot.Bármilyen szeretgetést megenged,megismer minket és örül ha hazajövünk: felágaskodik aztán körbe-körbe szalad annyira bezsong,és ha bedugom a kezem megnyalogatja.Lehet tanítani,hogy mit szabad és mit nem,és meg is tanulják,bár néha rosszalkodik :)

Ha elég időt szánsz rá tök jó társaság,igazi házikedvenc lesz belőle ha megszelídíted,magadhoz szoktatod (nálunk néhány hétbe telt csak). Ugrál utánunk a lakásban akárhova megyünk,lehet vele kergetőzőset játszani (ő kerget aztán te),némelyik labdázni is szeret...Nem sorolom tovább,egyértelműen izgalmasabb és sokrétűbb állat,mint egy malac.Malacunk is volt,de azt tényleg csak simizni lehet,vagy kiengedni és nézni miket csinál,hogyan fedezi fel a környezetét stb.


2.válaszoló voltam

2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Nyuszira szavazok

A malac folyton visít, nem lehet (vagy nagyon nehéz) szobatisztaságra nevelni, nem lehet vele semmit kezdeni, csak van, sosem fog ragaszkodni hozzád, és nem megy oda, hogy hozzádbújjon.

A nyuszi csöndes, könnyű szobatisztaságra tanítani, így megfelelően nyúlbiztos szobában szinte egész napra szabadonengedhető.

Az én nyuszim, nagyon kedves, bújós szeretetgombóc. Akármerre megyek, jön utánam, követ, mint az árnyékom, ha leülök a földre vagy a kanaépra, rögtön jön oda, és kéri a simogatást, közben hálásan nyalogat, puszilgat :) Megérti, ha rászólok, amikor olyat csinál, amit nem szabad, és abbahagyja, sosem kell betenni a ketrecébe, mert ha mondom neki, hogy menjen be, bemegy magától is.

Egy szó, mint száz: a malac aranyos, cuki, jó simogatni, de fele annyi esze sincs, mint egy nyuszinak, és hosszútávon nagyon zavaró lehet a hangja is.

2012. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!