Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan csalogassam ki az...

Hogyan csalogassam ki az állataim a ketrecükből?

Figyelt kérdés
Van 2 tengerimalacokmk és egy törpenyuszim és tök jól megcsináltam nekik a terepet,biztonságossá tettem mindent de nem akarnak kijönni.Próbáltam zöldséggel de úgyse jöttek akkor kiraktam őket,megették a répát és rögtön vissza másztak.Van nekik "kimászókájuk" is. Mit tehetnék még??

2012. júl. 3. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben nem mozog az, akinek nem muszáj! Főleg ismeretlen terepen!

Ha kinn vannak, zárd le a visszautat, így kénytelenek lesznek szétnézni "odakint"! Majd ha megszokják, megszeretik!

2012. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokszor vedd ki őket dögönyözd egy kicsit és ne visszatedd őket, hanem tedd le a padlóra majd ők visszamennek. figyelj arra hogy csak keveset simogasd, ne addig amíg már menekülni akar. ha látja(k) hogy nincsen a ketrecen kívül veszély és nem piszkálod őket folyton ki fognak jönni. ha meg ott vagy a szobában mindig legyen nyitva az ajtó nekik.
2012. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen helyen vannak? Ha olyan helyen, amit föl lehet emelni, akkor én mindig fölemelem és beszélek hozzá. Mármint a tengerimalacomhoz. Ha viszont valamelyikük hallgat a nevére... zöldséggel, kedvenc kajájukkal próbáld meg, vagy olyasmivel, amit szeretnek. De ha több napja nem jönnek ki, akkor nem ártana ellenőrizni, hogy minden rendben-e velük. Lehet, hogy benn a házukban hüvösebb van??? És azért vannak ott benn?
2012. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs hidegebb a házukba egyszerűen csak félnek szerintem.Mert eddig még soha nem engedtem ki őket mert nem volt rá lehetőség(most adtuk el a zongorát)és rendet tudtam rakni csak a nyuszi volt régebben kiengedve de ő se akar kijönni mert nem igazán tudják hogy azért van nyitva a ketrec ajtó hogy kijöhessenek és azt nem tudom hogy mivel vegyem rá őket
2012. júl. 8. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd le a ketreced tetejét, és akkor kijönnek!!!!!!+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!