Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék olcsóbban nyúlketre...

Hol tudnék olcsóbban nyúlketrecet venni törpenyuszi számára?

Figyelt kérdés
És kb mennyi a legalacsonyabb ár egy 80 vagy 100 cm hosszúságú ketrecre? Vagy jobban megéri, ha magam csinálom meg? Már keresgéltem a neten, különböző hirdetőoldalakon, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra is. Köszönöm!

2012. aug. 29. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

12-15.000-ret is elkérnek a ketrecekért, szerintem jobban megéri, ha magad csinálod. A Fressnapfnál szokott lenni húsvétkor akció, akkor az 50*100-as ketrec 5-6000 Ft, de az még elég soká lesz :(

Vagy használtan is lehet venni, neten nézz szét.

2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha magad csinálod, macerás, és nem olcsóbb. A nyuszkóknak MINIMUM 100 centis ketrec kell, de a nagyobb mindig jobb. 5000-től tudsz venni ketrecet használtan, de határ a csillagos ég. Tudod ugye, hogy a nyuszitartás nagy költségekkel jár? Havi 5-10 ezer forintba kerül. Oltások is kellenek már a legelején, meg játékok, stb...
2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Igen, tisztában vagyok vele,hogy a fenntartásának költségei vannak, nem plüssállatnak szeretném. :) Pont ezért szeretnék minél többféle forrásból tájékozódni a tartással és a hozzávetőleges költségekkel kapcsolatban. Nem csak nekem lenne kínos, ha utólag derül ki valami fontos, hanem a nyuszinak is.
2012. aug. 29. 12:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem azért tettem fel a kérdést, mert sajnálom a pénzt nyúlgondozásra,de egy műanyagtálca+fémrács kombó szerintem ne kerüljön 20ezerbe. :D A táppal kapcsolatban pl nem lennék ennyire skót. :)
2012. aug. 29. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Használtat vegyél. Ha belerakod a nyulat, az új már a felét éri, ha ecettel kisikálsz egy lerobbantat, 3.000,- többet ér.

Viszont mindenképp fertőtlenítsd, ha új nyúl kerül bele, főleg, ha még nincs oltva a kicsi. Ki tudja hová lett a használtból a nyúl... :(


De még mindig szezonja van a húsvéti nyulak kidobálásának.

A féléves nyuszikhoz szívesen adják a cuccot is. (Amúgy ilyenkor tanácsos azt is elhozni, nehogy jövőre újra nyulat tegyenek bele... És ha eleget fizetsz érte, szintén növeled az ismétlődés veszélyét... Szóval a töltött ketrecért a 3.000,- is korrekt ár. Ha valaki felelőtlen volt, fizessen.)

2012. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet megvárni a húsvéti szezont, de nyulat inkább egy igényes tenyészetből szeretnék elhozni. Szép dolog megmenteni a húsvéti nyuszikat, gondoltam is rá, de szinte ellenőrizhetetlen a származása, és, ha kifogok egy szerencsétlenebb keveréket, nagyon megnőhetnek az állatorvosi költségek. Ugyanakkor abban sem vagyok biztos, hogy a felelőtlen kétheti nyuszitartók megfelelő méretű ketrecben tartják szegényeket. :( De majd megnézem, ha addig nem jön szembe egy jó ajánlat.
2012. aug. 30. 01:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 nyusziketrecünk van egy amit apum készített az 5-ből ki jött és egy amit vettünk 9-ért az is jó nagy de használtan láttam ugyan ilyen nagyot de 7-ért!Amúgy kisállat kereskedésbe is szokott használt lenni (legalábbis itt)!
2012. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A fressnapfben 11999 Ft egy vadi új ketrec szénatartóval eggyütt.
2012. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 5000Ft-ért vettem egy egész nagyot (+pk 1100Ft) használtan az apródról teljesen felszerelve ház,tál,itató,szénatartó és még egy nyuszi WC-t vettem bele kb 1300 Ft-ért ..:) [link]

Ez a legtökéletesebb hasonlóm van : [link]

Tessék ugyanekkorát vettem és tökéletes egy nyúl számára : [link]

2014. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!