Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek este nagyonhangos...

Szerintetek este nagyonhangos egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Vagyis lehet tőle aludni?

2012. aug. 29. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én annak idején nem tudtam aludni tőle, de biztos meg lehet szokni. Egyszerűbb éjszakára átrakni a ketrecet egy olyan szobába, ahol nem alszik senki.
2012. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm csak a kerekében fut este, annak semmi hangja. Egy minimális forgáccsal zörgés van még de az semmi. Hallanád a patkányokat... az durva, bár azt is meg lehet szokni.
2012. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nagyon hangos. Főleg ha kicsi neki a hely és nem érzi jól magát. Nem hálóba való az tény!!
2012. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy hangos, miért lenne? Az enyém pont az ágy mellett van, a fejemtől 40 cm-re egy ketrecben, se simán alszok mellette. Ennél még az utcáról bejövő hangok is hangosabbak.
2012. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A hörcsögök ugye reggel alszanak este meg elég aktívak de azért meglehet szokni biztos.Egyetértek az első hozzászólóval ha zavar akk átrakod máshova
2012. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
38%
Engem zavart a pasim hörcsöge, ezért inkább nem aludtam nála(nem tudtam elaludni), de én kifejezetten érzékeny vagyok mindenféle zajra.
2012. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk éjszaka fut a kerekébe akkor az zavaró lehet, de meg lehet szokni. Nekem tökmind1 mert tíz napig sátoroztam ott meg egész éjszaka ugattak a kutyák, szomszéd bömböltette a tvét, meg minden. Buksi lefetyelt, meg a békák brekegtek meg a töménytelen tücsök, sőt a macskabagoly is besegídett de tudtam aludni. Meg néha ad ki ilyen zajokat amiről nemtudod hogy mi az, de ha annyira zavarna akkor tegyétek olyan szobába ahol nem alszik senki. A barátomék a papagájoknak külön szobát építettek. Ott volt a papagájkaja, a kalika(mivel nagy volt), meg stb.
2012. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem rengeteg hörcsögöm volt, és először nehézkes volt egy szobában lenni velük, mikor elkezdenek a kerékben tekerni, de be lehet zsírozni, és ha már régóta meg van, akkor észre sem veszed : )
2012. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudok tőle aludni, így este kiviszem a fürdőszobába. Ott senkit nem zavar a zaj, amit a forcságon való futkosással csinál, és a kerék forgatásával. Este minden zaj hangosabbnak hat :).
2012. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden ember máshogy alszik. Én tudok aludni a nyuszim mellett, pedig baromi hangosan rágja a rácsokat. Arra viszont rendszerint felébredek, amikor a fa házikóját rágja. Olyan mint a fűrész hangja. :D
2012. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!