Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik a legstrapa...

Szerintetek melyik a legstrapabíróbb, vagy a legideálisabb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma megyek hörcsögöt venni, és nem tudom milyen fajta lenne a legjobb. Nem merek semmilyen szuper egzotikusat, de azért szeretnék aranyosat. Kérlek segítsetek!

2012. aug. 27. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

A strapabíróság szerintem nem föltétlenül szempont, az igényeinek mindnek utána kell olvasni, és kielégíteni azokat.

Én személy szerint az aranyhörcsögöt ajánlom, viszonylag könnyű tartani, és elég jól kézhez lehet szoktatni. És egyedül is lehet tartani, ami szinté fontos szempont.

Vannak különböző típusok, pl a hosszú szőrű szíriai aranyhörcsög nagyon szép, aranyos állatka.

Sok sikert! :)

2012. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2012. aug. 27. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De a rövid szőrű is ugyanolyan aranyos.
2012. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tulajdonságát részesíted előnyben. Én már 6 éve tartok dzsungáriai törpehörcsögöket, és nagyon aranyosak, barátságosak és szelídek. Az aranyhörcsöggel szemben sokkal kisebbek, ezért kisebb gyerekeknek nem ajánlatos. Egyedül jobb őket tartani, mert a kishörcsögöket nehéz megfelelő helyen elhelyezni. Így azt javaslom, hogy egyet vegyél, de legyen neki elég játéka, hogy ne unatkozzon.
2012. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
én is az aranyhörcsögöt ajánlom.nagyon szelidek,ha foglalkozol velük,mé lehet kötődik is hozzád. persze ez mind attól függ mennyit vagy vele,stb.
2012. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyhörit mert ők jobban kötődnek hozzád mint a töpehörik.
2012. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dzsungáriait,azok nem harapnak,az arany höri pedig igen.
2013. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!