Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az jó vagy rossz ha egy...

Az jó vagy rossz ha egy törpenyúl 3 és fél éves korába meghal?

Figyelt kérdés

A neve Nyuszo volt.Az iskolából haza menet megláttam apukámat mikor vitte az állatorvhoz de azt mondta hogy egy barátjával beszélgetett otthon vártam hátul az udvarban és úgy jött hátra hogy Szia kislányom!Sajnos meghalt a Nyuszo.Elmentem az előadásunkra és után eltemettük!


Vége!:(


2012. aug. 31. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az rossz. Élhetett volna háromszor ennyit is.
2012. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a törpenyúl fajtájától is függ és attól is, hogy aktívan tenyésztették vagy "csak" házikedvenc volt. A legkisebb "toy" nyuszik sajnos nem élnek sokáig, náluk a 3-4 év az átlagos. A többi törpenyuszi kb 6-10 évet élhet.
2012. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés, de lehet hogy egy olyan betegség érte amiről nem te tehettél hanem így született... :( Részvétem! :'(
2012. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi aki írta hogy részvételem!:)
2012. szept. 1. 15:34
 5/6 anonim válasza:
Részvétem :( Nekünk most 10 nyuszink van, korábban átjött a szomszéd kutyája, négyet megölt, sokáig sirattam, nagyon cukik voltak:( De fel kell tudni dolgozni, szerintem egy másik nyuszit is meg tudsz szeretni úgy, ahogy ezt szeretted:)
2012. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Hát sajnos nem nagyon tudok tovább lépni.Most már 2 éve van kb. kis kutyám őt is nagyon szeretem. Volt még 2 nyúlam most van még egy de az házi nyúl és nem igazán lehet meg simogatni mert nem jön oda.De senkit és semmit nem szerettem úgy mint ő és nem is fogok tudni!!!!:(

Szeretlek Nyuszo <3

2014. szept. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!