Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl alá homok? (oroszlánfejű...

Nyúl alá homok? (oroszlánfejű törpenyúl) Eddig faforgács volt alatta, de most kipróbálnám, hogy homokot rakok be? Ez nem rossz neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki fogja kaparni. de nem rossz neki
2010. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De igen, rossz neki, mert fel is szippanthatja, vagyis megfulladhat, valamint kényelmetlen neki, és ragad is, ha nedves pl. az orra, akkor eltömíti azt, nem rud lélegezni. Kényelmetlen, egészségtelen-és ezek után még ragaszkodsz hozzá? Felelőtlenség!
2010. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert házban tartod a nyulad még nem lesz életimpotens... Persze nem a finomított porhomok jó neki, de a sima földtől semmi baja nem lesz! a nyulak üregekben élnek természetes körülmények között. értem én, hogy ez más, de nem fog belefulladni a homokba. A legjobb alom a pellet alom nekik, én is előbb javasolnám azt, jobban is szereti nem vitás, de nem fog belefulladni a földbe -.-
2010. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Homok abszolute egészségtelen és kényelmetlen is szegénykének.
2010. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%-os: szerinted a homok és a föld egyre megy? :) mert ha ezt hiszed, akkor nem értem azt a 85%-ot (sem).
2010. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a homok ki is száríthatja a lábait, és szerintem nem is egy olcsó dolog, én fapellet párti vagyok.
2010. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] itt nézz körül
2010. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
NEm feltételeztem hogy finomított porhomokot akar alá pakolni. Ha nemérted pontozd le :)
2010. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek, inkább maradok a forgácsnál. Jobb lesz neki úgy. :)
2010. ápr. 22. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
A forgácsra allergiás lehet ha nem por mentes, és a szőrébe is beleragad. nem akarlak rábeszélni a pelletre de aki egyszer kipróbálta soha többet nem használ mást. Az ára is jobb mint a forgácsé, csak egyszeri nagyobb kiadás és nagyon keveset kell belőle használni, és teljesen benntartja a szagokat is.
2010. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!