Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik egy törpenyúl jó és rossz...

Mik egy törpenyúl jó és rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Nem csak húsvétra szeretnék egy nyulat hanem sokáig. /ameddig él/ Mik a jó és rossz tulajdonságai? Tudom,hogy van internet de nem találok semmi jót. Ne küldjétek már azt a "www.torpenyul.hu" oldalt,mert azon nem tudok normálisan tájékozódni. Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Előre köszönöm.! : )

2012. ápr. 9. 16:54
 1/2 Zsofi888888888 válasza:

Szia!:) én is most kaptam egy nyuszit 3 napja. Nem tudok mondani rossz tulajdonságot, nem is büdös ha minden nap kicseréled azt a sarkot ahol végzi a dolgát. Nagyon ragaszkodó még így is hogy csak pár napja van itt, a kezemből eszik, ha simogatom elterül és ha abbahagyom akkor dugja oda a fejét a kezemhez. Nyalogatja és harapdálja az ujjam de egyáltalán nem fáj.:)(tudom hogy mondtad hogy nem weboldalt kérsz de a lap alján ott van hogy milyen testbeszéd mit jelent és a hangok: [link] )

Nem olyan drága az étel sem, ha nem egy kisállat kereskedésben veszed meg mert feleannyiért meg tudod rendelni a neten. Én nem bántam meg hogy megvettem, tényleg ragaszkodó, szeretni fogod.

Remélem segítettem.:)

2012. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó: vidámak, jókat lehet derülni az ugrabugrálásokon, nagyon tudnak szeretni, szerintem nagyon bújós, kedves kis állatok, szobatiszták

Rossz: éjjel hangosak tudnak lenni, ha ivaros lesz, a nőstény nyuszi agresszív lehet, a bak pedig "elfelejtheti" a szobatisztaságot és pisivel jelölhet, ami büdös, ez ellen ivartalanítással lehet tenni. Nem tudod megtanítani, hogy nem szabad megrágni a bútort vagy a vezetéket.

2012. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!