Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire ragaszkodóak a...

Mennyire ragaszkodóak a tengerimalacok?

Figyelt kérdés
Mármint odajönnek ha hívod őket? Vagy tudják igy kb hogy te vagy a gazdájuk?
2012. szept. 1. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jönnek. Nem tudják. Buták.

De éppen ez az édes bennük!

Aranyosan buták és bután aranyosak!

2012. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztos tudják, mert az én malacom csak nekem engedi, hogy megsimogassam. Egyébként nem jönnek hívásra.
2012. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bey3 válasza:
Az én malacom ragaszkodó!! Puszit is ad ha az ölemben van nyalogatja az újjam és én beidomítottam azt tudja ha lefekszem az ágyra akkor le rakom lábamra és fel jön a nyakamig !!! :) nagyon édes a neve Kóci -Kócos etesd kézből sokat vedd az öledbe vegyél neki játékot és meghálja!!! :)
2012. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha hívod nem jönnek oda. Persze téged megismernek majd, mivel te adsz nekik enni, napi szinten látnak, foglalkozol velük, simogatod őket, így hozzád fognak szokni, és megismernek. Megismerik a hangodat, meg a lépteidet is. Amikor elmentem nyaralni, a malacaimat átvittem a barátnőmhöz, hogy vigyázzon rájuk 4 napig. Azt hittem el fognak felejteni mire értük megyek, de nagy meglepetésemre, mikor beléptem a barátnőmékhez a szobába, ahol a malacok voltak, és megszólaltam, odaugrottak a rácshoz, és ugyanúgy érdeklődtek, felkapaszkodtak a rácsra, mint mikor otthon vagyunk, és mondjuk belépek a szobába. Tehát hangról tuti megismernek, és pár nap alatt nem felejtenek el. Mondjuk egy hónap kihagyás után már lehet ennyire nem emlékeztek volna. Meg valamilyen szinten persze értelmesek, mert az én egyik malacom azt csinálja, hogy ha kint vannak szabadon a szobába, és elkezdem rendezgetni a ketrecüket, már tudja, hogy vissza fognak menni, olyankor odajön hozzám, megállok előtte, ő rááll a két első lábával az én lábamra, és ágaskodik fel, hogy vegyem fel és rakjam vissza. Ezt egy év után kezdte el csinálni, és azóta minden alkalommal ezt csinálja, mikor kint vannak, és tudja, hogy vissza fogom rakni. :)
2012. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém ha meg halja a hamgomat már rögtön elkezd ilyen hangokat kiadni ha kiveszem utána meg oda bu a nyakamhoz! imádom a kis mocsokomat :D amm a személyiségétöl függ hogy menyire fog hozzád szokni!
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!