Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik meg hogy legyen vadászgörényem?

Figyelt kérdés

#könyörgés #várom a válaszokat.
2012. szept. 1. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedték meg hogy legeyn t.malacom de rábeszéltem őket lehet hogy félnek a görénytől leget hogy egy kicsit szivükhez kedvesebb állatot szeretnél azt megengednék pl:. t.malac, törpenyúl, hörcsög, hal, papagály,degu
2012. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor válassz valami kevesebb gonddal járó állatkát. Én is imádom a görényemet, meg minden, de aki a szüleivel él, annak gondolnia kell a görényekkel járó kellemetlenségekre. Például egy hörcsög nem zavarja a családi köröket, a tengerimalacok is legfeljebb néha hangosak. Ezeket még simán elviselhetnék a szülők, viszont egy ilyen sok gonddal járó állatot nem ajánlok gyerek mellé.
2012. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy görény rengeteg pénzbe van és sokat kell vele foglalkozni, amit egy gyerek hamar fel is ad és a szülőkre marad az állat. Talán ezért.
2012. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos először is:egy vadász görény nem kevés pénz.nem tartozik az olcsó állatok közé.

másodszor:lehet túl nagy felelősség lenne neked.a süleid fizetnék mindenét?mert lehet hogy az is a gond.

lehet azt hiszik hogy:büdös,nem szoba tiszta,széttrág mindent jah és a pénz.lehet bekéne hogy segíts nekik.de ha nem engedik meg akkor válassz inkább kisebb állatot.


az is lehet hogy egyszerűen félnek tőle.mert ha az a gond akkor válassz törpenyuszit.az nem bánt aranyos(bár a görény is).

2012. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem se engedték. De sikerült rábeszélmem őlet :). Meg

Tudtam h. Miért nem akarnak. Attól félnek hogy megharap

Mivel abban a hitben voltak hogy minden ok nélkül

Harap. És mivel kicsi de tűhegyes fogai vannak ha

Megharap egy gyermek ullyát át is lyukasztjatja.

Nemrég megmutattam nekik a wikipédián a vadász-

Görény-ről szóló cikket és egy felvételt szintén a wikin.

Mutasd meg nekik,hátha engednek! Kitartás! ;)

2012. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!