Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguk megismerik a gazdájuk...

A deguk megismerik a gazdájuk szagát?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm, nekem van 2 degum. az bizti hogy a kajás zacsi hangját felismerik, és ha mi érkezünk haza akkor néznek ki a rácson, ha jön valaki más is akkor elbújnak vagy egy hátsó faágrol figyelnek. nagyon ragaszkodnak a helyükhöz, és sokszor kiengedem öket akkor is vissza mennek ha már kikalandozták magukat. és mikor új ketrecet kaptak nagyon utálták, és amíg nem rendeztem be kicsit hasonlóan mint a régit addig állandóan kaparatk.
2008. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
ha nagyon büdös vagy, biztosan
2008. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak degium, hát igen a kajás zacskora arra nagyon felfigyelnek, meg ha kinyitoma ketrec ajtaját, akkor elöször megszagolják a kezem és utána ha felismerik akkor kijönnek, ezt megprobálta anyu is megszagolta és nem jött ki neki, meg nagyon jóó megtanitottam, hogy ha az állát simogatom akkor hanyattdobja magát, felemeli a felsőtestét és elforditja a fejét, na ezt nem tudta megtenni senki más csak én. Szoval szerintem megismernek. Meg ugye,hogy sose bántottam őket, mer akkor gondolom nem nagyon örülnének nekem
2008. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen, főleg az idősebbek megismerik. Nemcsak a szagát, a hangját is. Hihetetlennek tűnik, de még a gazdájuk gondolataira, érzéseire is képesek telepatikus úton ráhangolódni. (MINIOR)
2008. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Takarodjál már bazzmeg kinem szarja le ...:S
2008. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek: neked mi bajod van?
2008. aug. 24. 10:01
 7/7 anonim válasza:
Szerintem igen, mert amikor én vagy a családtagok bemennek akkor nem csinálnak semmit,de amikor egy idegen megy be akkor mint aki megőrölt.
2009. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!